2737
2734
اووه ده تومن،، عیب نداره عوضش راحت شدی عزیزم. اوه چقد دوری جنوب ایرانی. موفق باشی عزیزم. مهریه تونست ...

ن بابا هیچ نگرفتم. ایقد ک عذابم داد

هر جا آرامش را یافتی همانجا بمان؛ که آن‌جا وطن توست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

که اینطور... بدون بچه راحت تره،، خوشبخت باشی عزیزم. بعد خودش موافق طلاق بود؟ 

موافق بود ولی گفت ن مهر میدم ن میام دادگاه .فدات😘

ن بابا هیچ نگرفتم. ایقد ک عذابم داد

شما اول رفتین پیش وکیل و وکیل خودش همه کارا رو کرد یا رفتین دفترخدمات قضایی تقاضای طلاق دادین؟ به ترتیب مراحلشو میشه بگین؟ ممنون میشم

2728
موافق بود ولی گفت ن مهر میدم ن میام دادگاه .فدات😘

پس از اول ازدواج هم مهریه داشتین هم حق طلاق. درسته؟ چه زرنگی بوده،،خب قبل ازدواج نگفت مشکلشو یا بعد ازدواج نرفت دنبال درمان؟ 

[QUOTE=335823014]شما اول رفتین پیش وکیل و وکیل خودش همه کارا رو کرد یا رفتین دفترخدمات قضایی تقاضای طلاق دادین؟  من رفتم پیش وکیل قرارداد نوشتیم خودش بقیه کارا رو کرد ولی چند بار از دادگاه به من زنگ زدن چند بارم داور و ضمانت خواستن که مجبور شدم دامادامونو ببرم با فیش حقوقی الانم آخراشه وکیل باید وقت دفترخونه بگیره ر جمع هزینه‌اش شده ۱۱ تومن ولی هزینه دفترخونه رو فعلاً نمی‌دونم

پس از اول ازدواج هم مهریه داشتین هم حق طلاق. درسته؟ چه زرنگی بوده،،خب قبل ازدواج نگفت مشکلشو یا بعد ...

ن اصلا نگفت و نرفت دنبال مشکلش. ن بعدا ک خاستم برم دنبال طلاق حق طلاقو داد

[QUOTE=335823014]شما اول رفتین پیش وکیل و وکیل خودش همه کارا رو کرد یا رفتین دفترخدمات قضایی تقاضای ...

وا داور و ضمانت رو نشنیده بودم، چه دردسرا... من شهر خودمون از شهر شوهرم دوره، غریبم اینجا،، نمیدونم از شهر خودم اقدام کنم یا شهر شوهر

2738
بچه‌ها دفترخونه برای طلاق چقدر پول می‌گیره؟؟؟

من سال ۹۲.  ۲۵۰ دادم 

توصیه م اینکه اصلا برای ازدواج مجدد عجله نکنن

ما هیچ تر از هیچ پِیِ هِیچ دویدیم ...جز هیچ در این هیچ دیگر هیچ ندیدم ...
وا داور و ضمانت رو نشنیده بودم، چه دردسرا... من شهر خودمون از شهر شوهرم دوره، غریبم اینجا،، نمیدونم ...

از شهر خودت اقدام کن چون برای اون نامه میره خودش مجبوره بیاد منم شوهرم دور بود ۱۶ ساعت دور بود نیومد منم مجبور شدم طلاق غیابی بگیرم

ن اصلا نگفت و نرفت دنبال مشکلش. ن بعدا ک خاستم برم دنبال طلاق حق طلاقو داد

آها... خب باز خوبه حق طلاقو داد.. ولی خب چه کاریه میرفتین توافقی طلاق میگرفتین...البته نمیدونم کدوم مراحلش راحت تره، ولی فک کنم طلاق با حق طلاق راحت تر باشه

پروسه رو کامل کردم و من تا محضر رفتم ولی موندم 

خیلی خیلی راضیم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
آها... خب باز خوبه حق طلاقو داد.. ولی خب چه کاریه میرفتین توافقی طلاق میگرفتین...البته نمیدونم کدوم ...

آآره طلاق توافقی راحته ولی اون راضی نمی‌شد بیاد دادگاه گفت نه دادگاه میام نه هزینه‌ای بهت میدم نه مهری برا همین من مجبور شدم اینقدر هزینه بدم

از شهر خودت اقدام کن چون برای اون نامه میره خودش مجبوره بیاد منم شوهرم دور بود ۱۶ ساعت دور بود نیومد ...

ا چه خوب، اینجوری ریخت نحسشم نمیبینم راحت. من اصلت نمیخوام ببینمش تو مراحل طلاق