2733
2739
عنوان

شما توی محیط کار ..🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 18 پست

سازش نمیکنم 

اتفاقا خیلی واسه حرفایی که میزنم و کارایی که میکنم ارزش قائلم 

حتی به ندرت با خواسته ها و دستورات مدیرم مخالفت میکنم

ولی اینکه بدون اینکه مدیرم یا بقیه همکارام بفهمن از جونم و مالم و روانم و اعصابم برای کارم مایه میزارم و بهترین خروجی دارم 

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
من معلمم بالاخره تو محیطی که کار میکنم ۵ ساعت اونجا هستم باید سعی کنم جنگ اعصاب برای خودم درست نکنم ...

میدونید دیروز من سر موضوع شلوغی راهرو مدرسه حین زنگ کلاس به مدیر گفتم با لحن عادی ولی انگار بهش برخورد تند جوابم رو داد. 

توهین نکرد ولی لحنش خوب نبود 

بعد با خودم گفتم مگه حرف بدی زده بودم؟!! چون میدونی معاوناش اون روز کلاس داشتن و اصلا دل به ساکت کردن کلاسشون نمیدن

بوی نم بارون 😍🌧️☔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مدیرمون حرفی بزنه ناراحت نمیشم و بهم برنمیخوره ولی ناظممون بیانش درست نیست ولی خب من بهش بی احت ...

من دیروز ی حرف عادی زدن ولی مدیر انگار زورش اومد و با لحن جدی و خشک جواب داد 

بهم برخورد 

من گفتم خانوم .....،راهرو خیلی چهارشنبه ها شلوغه بچه ها سر و صدا میکنن ( اون روز معاوناش کلاس دارن و دل به ساکت کردن کلاس نمیدن ول میکنن میان دفتر  ) ،،، بعد انکار بهش برخورد .. 

با لحن جدی و خشک جوابمو داد و پیوند رسما ی جواب بی ربط داد ... 

بدم اومد از مدل واکنشش

بوی نم بارون 😍🌧️☔
من دیروز ی حرف عادی زدن ولی مدیر انگار زورش اومد و با لحن جدی و خشک جواب داد  بهم برخورد  ...

بستگی به شهصیت اون فردم داره

مدرسه قبلی من مدیرش همین طوربود یه ادم بی درک و رومخی

عیب نداره همین جند وقتم تحمل کن بعد مدرسه تو عوض کن

2731