2737
2739
عنوان

زنگ زدم به اون زنیکه گفت شوهرمو نمیشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 23 پست
اینو میدونم مردا همه غلطاشون میندازن گردن دوستشون اصلا دوستش اینکارو کرده چرا باید شمارش ذخیره تو گ ...

نه زنگ نه پیام دیدم فقط 

شوهرم به خاطر کارش که بیشتر هم با زناشت شماره مشتری رو باید داشته باشه

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  
خب خیلی پیچیده شد ولی حسم اینه شوهرت راست میگه شکاک نباش

اصلا شوهر منم از اون مدل زنا خوشش نمیاد مخصوصا چادری من نمی‌فهمم با همه اینا باز چخبره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیفهمم چرا با شوهرت حرف نمیزنی شما باید مشکلو با شریک زندگیت حل کنی نه یه زن غریبه

حرف زدم گفتم دست بزار رو قرآن که باهاش نیستی گذاشت دیگه کسی که کاری کنه گردن نمیگیره ک کم پیش میاد برعکسش

واسا زود قضاوت نکن  متاسفانه ایتا شماره هایی که قبلا هم تو گوشیت ذخیره بودن وحذف کردی میاره با ...

بله اون شماره رو یکسال پیش ذخیره کرده الان از مخاطب خود گوشی پاک کرده ولی تو ایتاش مونده بوده

2731
بله اون شماره رو یکسال پیش ذخیره کرده الان از مخاطب خود گوشی پاک کرده ولی تو ایتاش مونده بوده

خب دیگه دنبال چی میگردی هرچی مخاطب حذف کنی تو ایتا هم باید بری دونه دونه جداگانه حذفش کنی 

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
واسا زود قضاوت نکن  متاسفانه ایتا شماره هایی که قبلا هم تو گوشیت ذخیره بودن وحذف کردی میاره با ...

سلاممممم

یعنی اگه ایتارو 

توهمون گوشی

با یه شماره ی دیگه یی نصب کنیم

باز شماره های مخاطبین سابق رو میاره بالا تو ایتا؟؟

2740