2733
2734
عنوان

کسانی که همسر و نامزد و دوست پسر دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 39 پست
جدی میگم پسرا اینطور بهشون بگی  فکر میکنن اویزونشونی حالا خاستی امتحان کن

من بیشتر منظورم همسر بود

همسر که احساس آویزون بودن بهش دست نمیده

البته آدما متفاوتن. هرکس یه حدی ظرفیت داره

با من بحث نکن قشنگوم . این کاربری هزارممه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نویسنده اش کیه

باربارا ..فامیلیش سخته خیلی قشنگه کتابش حتما بخون چند تا کتابه فکر کنم حتی تست خودشناسی هم داره ..در مورد شماهایی که هنوز تو اشناییته قبل از دواج و اینایید خیلی خوبه من روانشناسم معرفی کرد منم خریدم تو مجردیم نمیدونم الان ایران چاپ میکنه یا نه از اون نسخه ولی میگن جدیدش اومده دیگه نمیدونم  ..عالی ..چند تا کتاب دقیق نمیدونم اسمش چیه ولی قشنگ متوجه همه چی میشی لازم نیست به امتحان کردن ثابت کردن عشقشون نسبت بهت

2731
باربارا ..فامیلیش سخته خیلی قشنگه کتابش حتما بخون چند تا کتابه فکر کنم حتی تست خودشناسی هم داره ..در ...

شما از کجا میدونی من توی آشنایی قبل ازدواجم؟😅

من ازدواج کردم خونه خودم هستم

ممنون میخونم. کلا زیاد کتاب میخونم 

ولی مطمئن باش کتاب مهم نیست. رگ خواب مهمه

شما از کجا میدونی من توی آشنایی قبل ازدواجم؟😅 من ازدواج کردم خونه خودم هستم ممنون میخونم. کلا زیا ...

اتفاقا مجردا باید بخونن که سو استفاده از احساسشون نشه ..دوم من کتابو معرفی کردم گفتم مجردی خوبه .رگ خواب اصلا فایده نداره وقتی زبان کلامشو نمیدونی چیه 

اتفاقا مجردا باید بخونن که سو استفاده از احساسشون نشه ..دوم من کتابو معرفی کردم گفتم مجردی خوبه .رگ ...

رگ خواب کسی رو اگه بدونی یعنی بهتر از هرکسی زبونشو بلدی 🙄

2740
رگ خواب کسی رو اگه بدونی یعنی بهتر از هرکسی زبونشو بلدی 🙄

نه باوو من میدونم رگ خواب بدرد نمیخوره...خنگن ..زبون کلام نظره منه بعد از چندین سال زندگی ..شما هم نظرت اینه دیگه نمیشه نظرمونو بهم تحمیل کنیم دوتا خانوم بالغیم هرکی یه جور زندگیشو گرفته تو دست دیگه ..در کل مردای خنگول خنگول تشریف دارن حالا میخوای رگ خوابشونو بگیری تو دست میخوای با روش روانشناسی هرچی خنگ هستن که بودن ولمون کن 

نه باوو من میدونم رگ خواب بدرد نمیخوره...خنگن ..زبون کلام نظره منه بعد از چندین سال زندگی ..شما هم ن ...

خنگول رو خوب اومدی😆👌