2733
2734
عنوان

شوهرم راجب مسائل خانوادش هیچی بمن نمیگه حتی چیزای ساده

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 48 پست

اینجا بود که بیشتر جا خوردم ،بعد هم فهمیدم واقعا مسئله همین بوده 

گفت تو خیلی بی لیاقتی، کاش ی شوهر حروم زاده ای مثل خودت گیرت میومد شاید قدر میدونستی 

من یهو شوک شدم،من که کاری نکرده بودم،فقط نگران خودش و خانوادش شدم و خاستم‌کمکش کنم یا دلداریش بدم،لین بود جواب من؟بعد مسئله ای در آیت حد پیش پاافتاده،ارزش اینو داشت که ازم مخفی بشه و حق نداشته باشم بدونم؟یعنی انقد غریبم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با این لحن حرف زدن مطمئن باش این فکر شمارو نداشته. همین حرف زدنش باعث ناراحتیه استارتر شده.اگه بحث د ...

اره درست میگی 

نوع حرف زدن حتی تُن صدا هم خیلی مهمه 

حتی اگه از اینکه توی مسائلشون دخالتش میدن و خسته شده نباید با خانمش اینجور صحبت کنه

خدایا توی این دنیا من فقط تو رو دارم که از همه بزرگتری
2740
اینجا بود که بیشتر جا خوردم ،بعد هم فهمیدم واقعا مسئله همین بوده  گفت تو خیلی بی لیاقتی، کاش ی ...

از یه مشاور کمک بگیر که چجوری بهش بگی اینکارش اشتباهه 

چون معلومه همسرت زود عصبانی میشه 

و ممکنه بخوای بش بگی ناراحتیتو دوباره داد بزنه

اره درست میگی  نوع حرف زدن حتی تُن صدا هم خیلی مهمه  حتی اگه از اینکه توی مسائلشون دخالت ...

بیشترین چیزی که ناراحتم کرد لحن حرف زدنش بود و چیزایی که شنیدم

اینجا بود که بیشتر جا خوردم ،بعد هم فهمیدم واقعا مسئله همین بوده  گفت تو خیلی بی لیاقتی، کاش ی ...

اسی واقعا شوهرت به خاطر هیچی بهت همچین توهینی کرد و دور از تو بهت گفت حروم…بعد تو همچنان جا خوردی و ساکت موندی؟

به نظر من شوهرت و خانوادش نه تنها سیاست ندارن بلکه مشخص نیست  چه عیب و ایرادی دارن مه دائم در حال مخفی کاری هستن

خانواده ای که خودشون و کارشون درست باشن و آدم حسابی باشن ترسی ندارن و مخفی کاری نمیکنن

در ضمن واسه حفظ شخصیت خودت هم که شده وقتی بهت توهین میشه از خودت دفاع کن عزیزم

مطمئن باش وقتی با خانوادش اینطوره مسائل خونه خودتو یا خانواده تورو هم برا اونا باز گو نمیکنه 

خوبه خالع زنک باشه؟ چرا انتظار داری بگه بهت اون مسائل رو؟ 

شاید صلاح میدونه نگه مگه کار بدی کرده در مق تو ظلمی شده یا بهت بی احترامی شده؟  کدوم؟ 

اگه با مادرشوهر یا پدر شوهرت رابطه خوبی داری گله کن که پسرتون چرا همچین حرفی رو بهم زده 

چقدر شوهرت گستاخه 

معنی حرفی رو که زده آیا مزه مزه کرده بعد انتقالش میده ؟

2706