2737
2739
عنوان

لاغری بد دردیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2373 بازدید | 178 پست
برو دکتر برات شربت اشتها اور مینویسه قرص مولتی ویتامین دیلی ویتامین هم خوبه روزی یدونه بخور کم کم ا ...

اشتهام اندازه دونفر میخورم😂😂😂😂

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من داداشم ۱۸۳ قدش ۶۰ کیلو وزنش خیلی هم میخوره ولی خیلی هم کار میکنه عادی تو جوانی😊

از من ک نابود تره😂😂😂منو برادرتون مانکنی هستیم واسع خودمون😂بخدا بگو ی ذره چربی من اگه داشته باشم

لاغری زیادم خوب نیست من خودم هیکلمو دوست دارم با وجود لاغری زیادم ❤️ ولی بعضیا میشنوم که میگن هیچی ن ...

آخی💔

منم زمانی که لاغر بودم خیلیا از اندامم ایراد میگرفتن. یبار یه اقا تو خیابون هم گفت نون گیرت نمیاد بخوری😐

مهم اینه که خودت راضی باشی.. حرف بقیه برات مهم نباشه اصلا

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
عوارض نداره؟؟؟خودتون مصرف کردین تاحالا؟تاثیریم داشته

نه از عطاری و بی نسخه نبوده یه دکتر خوب  نوشت گفت هیچ عوارضی نداره به همه بیمارام دادم ؛والا من که مشکلی پیش نیومد برام ؛ولی چون ماه مبارک شد قطعش کردم .

دکتر میگفت عوارض نداره .

درد شما آرزوی منه😪 ازین قرص و پودر و...  استفاده نکن.. برا بدن ضرر داره باید بری پیش متخص ...

خب نمیشه یکم از چاقیتونم بمن بدین😂والا خانم کار نکنی ک زندگی نمی چرخه

2738
هررررر دارو چاقی ک بخوری حتی اونا که پزشک میده کبد و کلیه از کار میندازن بعد هاااا.شما طبع بدنت صفرا ...

اره ب مشاورم بهم گفت طبعم گرم و خشک مادرزادیه بعد تو کل فامیلامون چاق نداریم بخدا اصلا حتی دخترااا...والا از عوارض داروها میترسم یبارم جوانه گندم خوردم اینقدر بو میده ببنیمو گرفتم😂

خب نمیشه یکم از چاقیتونم بمن بدین😂والا خانم کار نکنی ک زندگی نمی چرخه

آره واقعا.. تو این دوره زمونه یه روز کارنکنی کلی از زندگی عقب میفتی

والا از خدامه😄اونجوری هر دو به اندام ایده آل میرسیم. حیف که نشدنی هس

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
اره ب مشاورم بهم گفت طبعم گرم و خشک مادرزادیه بعد تو کل فامیلامون چاق نداریم بخدا اصلا حتی دخترااا.. ...

خیار.ماست و پونه.رب انار.آب زرشک بخور.عناب.خاکشیر.عرق کاسنی.برنج و ماهی.برنج مرغ.ادویه جات مدتی نخوز و همینطور خرما و گردو

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
2706