2733
2734
عنوان

زیباییم بدردم نخورد

136 بازدید | 7 پست

دلم خیلی شکسته. ظرفیتم پره از زندگی. 

مدلم، مدل معروفی نیستم. مدل چنتا بوتیک و آرایشگاهم برای عکاسی.

هیچوقت این زیبایی ب دردم نخورد، فک میکردم بهترین زندگیو میتونم داشته باشم. ولی آخرش شوهر کردم به یه آدم بی عرضه، داره دق مرگم میکنه 

از رو بچگی ب ظاهر قشنگش نگاه کردم. ولی تنها چیزی ک مهم نیست ظاهره. فقط و فقط کسیو پیدا کنید ک دوستون داشته باشه و شما اولویت زندگیش باشید :) 

ما ک ظاهر نداریمم همینیم غصه نخور.دوستم پزشکه شوهرش مفت خوره.اون چی بگه؟؟

میدونی اون قدر احمق بودم ک فک میکردم بخاطر ظاهرم  بهترین آدم نصیبم میشه، بدترینش گیرم اومد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی اون قدر احمق بودم ک فک میکردم بخاطر ظاهرم  بهترین آدم نصیبم میشه، بدترینش گیرم اومد  ...

اره عزیزم کاش کمی مادی فکر میکردی چون شما خیلی زیبایی قطعا بهترین مرد با‌ تحصیلات بالا و پرستیژ اجتماعی خوب نصیبت میشد.عملی ک نیستی؟؟؟

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
2731

خوشکلی همیشگی نیس اخه اصلا نمیشه بهش افتخار کرد یا روش حساب کرد شما هم برو یه حرفه ای یاد بگیر یه کاری بکن خوشکل بودن که شغل نمیشه یه ویژگیه فقط خوشکلی و سلامتی فقط کارارو راحت‌تر میکنه وگرنه این نیس که خودش کاری بکنه مثله اینه یکی بگه دست و پا دارم فک کردم به همه جا میرسم ولی نرسیدم 

اره عزیزم کاش کمی مادی فکر میکردی چون شما خیلی زیبایی قطعا بهترین مرد با‌ تحصیلات بالا و پرستیژ اجتم ...

نه. هیچ جراحی رو صورتم انجام ندادم ولی هرکی میبینه میگه لباتو ژل زدی؟ فیلر تزریق کردی؟ گونه ژل زدی؟ مژه کاشتی؟ 

همش خدا دادیه. حتی یک درصد رو اندامم هم کار نکردم وقتی رفتم خرید از یه مزون لباس، هی اصرار میکردن لباساشون رو بپوشم ازم عکس بگیرن 

نه. هیچ جراحی رو صورتم انجام ندادم ولی هرکی میبینه میگه لباتو ژل زدی؟ فیلر تزریق کردی؟ گونه ژل زدی؟ ...

اره مثل دختر خواهر شوهرم فرشته س انگار از ی دنیای دیگه اومده بلور هست انگار شیشه ایه.ولی خوشگلیش بدردش خورد شانس براش اورد

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
2738