2737
2739
عنوان

تا حالا شده خانواده شوهر سرزده بدون خبر بیان خونتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 49 پست

باهاشون ی چهل دقیقه فاصله داریم.روز ده زایمانم یهو زنگ زد اومد 

بنظرم باید زنگ میزد و خبر میداد 

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم به رفتار خودت بستگی داره من خودم سرزده به هیچ عنوان نمیرم خونشون حتی برادرشوهرم یه طبقه فاصل ...

نه بابا به شعور طرفتم بستگی داره من خودم اطلاع میدم همیشه حتی خونه خواهر شوهرم میرفتیم مادر شوهرم باهامون بود میگفت نمیخواد اطلاع بدی من کلی حرف زدم و گفتم باید خبر بدیم شوهرمم گفت اونجوری عزت و احترامت حفط میشه حتی خونه بچتم باشه زنگ بزن 

اما کلا نمیدونم چرا قبول نمیکنه بازم پا میشه بدون اطلاع میاد چند بارم من نبودم مونده پشت در ولی باز تکرار میکنه 

اره دو دقیقه قبل اینکه برسن پشت در شوهرم با تلفن بهم اطلاع داده منم مثل میگ میگ از این طرف خونه به ا ...

من تو این شرایط اصلا جواب نمیدم.

نه تلفن همسر نه تلفن اونا

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
2728
درووووووود😊👌

شوهر من به تمیزی خونه ، مخصوصا موقع اومدن مهمون حساسه، خودش حتی تمیز میکنه، مخصوصا دستشویی.

من همیشه بهش میگم مامان من و مامان خودت محرمن، راحت باش.

واقعا میدونم هیچ وقت منت نمیکنن.

یه بار از دل درد ، زنگ زدم مامانم، مردم بیا.

اونم با خواهرم اومد، دکتر و ... 

روزهای بعدش خواهرم گفت، وااای خونت چقدر نامرتب بودش.

حالا من تازه سقط کرده بودم و مریض بودما

نه بابا به شعور طرفتم بستگی داره من خودم اطلاع میدم همیشه حتی خونه خواهر شوهرم میرفتیم مادر شوهرم با ...

اره قبول دارم میدونی قدیمی ها براشون سخت تره قبولش انگار

من قدیم در این مورد با مامانم مشکل داشتم انقدر گفتم الان چندین ساله اوکی شده دیگه

تو روستا اینطوریه مگه میشه تو شهر بدون زنگ و هماهنگی بری خونه کسی؟

وای ما که تو شهریم مادر شوهرم خودش که بدون اطلاع میاد هیچ 

یه دفعه دختر خواهرشو که از تهران اومده بود خونش ورداشته بود آورده بود بدون اطلاع دادن خونه منم بهم ریخته اصلا یه اوضاعی 

2740
مادر شوهرم با پسرش میاد شب نشینی هفته ای دو سه بار همیشه هم سرزده من خودم بهم الهام میشه که الان میا ...

شما حتما بچه مدرسه ای نداری؟

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
شما حتما بچه مدرسه ای نداری؟

چطور مگه؟

نه بچه ندارم ولی شوهرم خیلی شلوغ کاره و به هم می‌ریزه همش پوست تخمه رو زمینه باید جمع کنم

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمهههههه❤️🤤😎اولین باره انقد ذوق دارم فک کنم امسال برام ری....
یه بار چند روز بعد زایمانم اومدن،اصلا از این اخلاقا نداشتن،من خونه نبودم و کلید یدک رو از خانم برادر ...

شرایطت خاص بوده دیگه خجالت نداشت 

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜