2737
2739
عنوان

رابطه شما بعد کات چطوری شد؟ همو بلاک کردین؟ الان چطورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 36 پست
االان رابطه اتون چطوره؟ 😂😂

پرفکت😂👍🏻

از چشم هایتان طوری استفاده کنید که گویی فردا دچار نابینایی خواهید شد... "و همین شیوه را می‌توان برای سایر حواس به کار گرفت" صداهای موسیقی ، آواز پرنده و نغمه های پر شور ارکستر را بشنوید ؛ چنان که گویی فردا دچار ناشنوایی خواهید شد...  هرچیزی را که می‌خواهید لمس کنید ، گویی که فردا حس لامسه خود را از دست خواهید داد...  عطر گل هارا بو کنید و مزه غذاها را با هر لقمه بچشید ، چنان که گویی فردا هرگز نمی‌توانید بو کنید یا هرچیزی را بچشید .  " از هر حس بیشترین استفاده را ببرید🍁🩶 "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما دوست صمیمی مشترک داریم متاسفانه اون بنده خدا روانی شده😂از شنیدن کلمات اوشون،اون خانم محترم،اون ا ...

شمام جفتتون دوست دارین همو؟! 

تو خسته نشو از قدم برداشتن خدا همیشه یه راهی میسازه..
هنوز دوسش دارم بعد ۴ سال تموم شد

من با وجود اینکه رابطه امون خیلی کوتاه بود ولی واقعا دوسش دارم هیجوره نمیتونم فراموشش کنم

تو خسته نشو از قدم برداشتن خدا همیشه یه راهی میسازه..
2731
ینی هرکسی رفته دنبال زندگیش

ازاولم سر، زندگیمون بودیم دیگ😂😂

مث همون موقع دیگ مشکلی نداریم کلا حرف میزنیم و خبرداریم ازهم

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
2738
واقعا کات نیست پس اسمش چیه؟ 😂 مثلا امروز یجایی گیر کرده زنگ زده بهم میتونی بری راه بندازی گرفتارم ...

عزیزم منم بعد کات تا یکسال صمیمی بودیم میرفتیم بیزو ببین عالی بودیم سه ماهه بلاکیم یه شبه رل زد خودتو اذیت نگن

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�