2737
2739

_تو همه چیز دنبال سود و ضرر خودشه. بهش میگم کمکم کن راننده بشم، میگه اره راننده بشی به نفع منم هست منم راحتترم.

_فهمید حقوقم بیشتر شده میگه قسطارو تو بده این ماه که من نخوام بدم و امتیاز حسابم بیشتر بشه برای وام گرفتن. تا گفتم نمیدم هرچی از دهنش درومد گفت و قهر کرد رفت

بچه ها من نمیخوام حقوقمو خرج قسط و خرج زندگی کنم اما اون دعوا میندازه و طلبکاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهر پرو پسرخاله خداهست😅😅

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊

منم امروز یکم از پول خودمو خرج کردم زنگ زدم شوهرم پولمو بریزه بنده خدا برام واریز کرد گاهی از این اخلاقی که دارم ناراحتم،ولی گاهی که واقعا به پول احتیاج داره کمکش میکنم ولی پس میگیرم

شاد باش،این دشمنت رو غمگین میکنه 
2740
خب تو چرا ریز و درشت حسابتو در اختیارش میذاری تا بدونه؟

اشتباه کردم بهش گفتم. من تازه شاغل شدم خیلی کارایی که بلد نیستمو اون برام میکرد خیلی چیزارو خودش میدونه ولی زیاد شدن حقوق اشتباه کردم گفتم

اشتباه کردم بهش گفتم. من تازه شاغل شدم خیلی کارایی که بلد نیستمو اون برام میکرد خیلی چیزارو خودش مید ...

اصلا کاراتو خودت باید بکنی . تا مرد هیچی سردرنیاره الانم نده بهش بذار بده دیگ

باشه تو خوبی...