2737
2734

منم سینه گذاشتم کنار یخش باز بشه 

مربعی خوردش میکنم با یکم دنبه و پیاز و آبلیمو یه سرتفت میدم بعد درشو میذارم تا آب بندازه باآب خودش بپزه آبش ک کشیده شد سرخش میکنم دوباره

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما ماکارونی 

خوردش کن سرخ کن با پیاز و نمک و فلفل و ادویه بهش یه گوجه رنده شده و رب بزن خوب آبش کشیده بشه سرخ شه سیب زمینی هم سرخ کن با نون یا برنج نوش‌جان 

من سال دیگه کنکور باید بدم هرجا دیدی منو فحشم بده دعوام کن تا برم سر درسم❤️پیشاپیش بخاطر فحش ها ممنونم 
2731

پاستا میتونی درست کنی تک نفره کلا یه ربع زمان میبره پختش

ولی اگر دوست نداری مرغ رو تیکه تیکه کن مربعی با پیاز تفتش بده سرخ بشه قشنگ بعد رب و ادویه بزن یکمی آب اضافه کن درشو بزار که مطمئن باشیم توش هم پخته یه پنج ۶ دقیقه بمونه بعد خاموش کن

کنارش سیبزمینی سرخ کن میتونی با برنج یا نون بخوری

رژیم شروع کردم ی کوچولو برنج درست کردم ابکش بدون روغن مرغ هم گذاشتم تو فر با فلفل دلمه و پیاز اینا د ...

مرغ آب‌پز میخوردی بهتر نبود؟

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
2738