2737
2734
عنوان

ارایشگاه مختلط بود😂😂

1874 بازدید | 90 پست

دیشب خواب دیدم رفتم ی ارایشگاهی

بعد منم شلوار جین و تاپ تنم بود یهو دیدم ی اقاییی ام اومد تو ت نگو مختلط بود😂 دراز کشیده بود رو تخت میخاست براش پاکسازی و اینا بکنن😂

منم هیچی نگفتم، حالا یهو شوهرم اومد دنبالم😂😂

بعد همینکه میخاستم بدو بدو برم مرده رو نبینه، مرده اومد از پشتم رد شد😂😂😂😂😂

شوهرمم عصبانییییی✔😂😂😂😂

چ خابای سمیه من میبینم اخه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مثل خوابای من قشنگ یه سریالن برای خودشون اکشن درام عاشقانه اجتماعی خانوادگی هر ژانری که بخوای هست😀✌🏻

چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم بر زنده یک تن مباد همه تن به تن سر به کشتن دهیم ، از آن به که کشور به دشمن دهیم.🇮🇷🤍🇮🇷
2731
2740

چیز خوبی نیست قدیم اگه زندگی خوبتر بود چون حیا ها بیشتر بود خدا هم برکت بیشتری تو دلا میذاشت

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.
واقعیه،تو تهران خست

جدی؟؟؟ فکر نمیکردم باشه😂

چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم بر زنده یک تن مباد همه تن به تن سر به کشتن دهیم ، از آن به که کشور به دشمن دهیم.🇮🇷🤍🇮🇷
2706