2737
2734
عنوان

ارایشگاه مختلط بود😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1874 بازدید | 90 پست

هر جا مردها در یک فضای بسته تجمع کنن امکان نداره خانمها بتونن تنفس بکنن

من یه جایی تدریس میکردم. ۲ تا واحد خواهران و برادران داشت. ماشینمون رو مجبور بودیم بزنیم توی پارکینگ برادران. بعد غروبها که کلاسها تعطیل میشد من و همکارای خانم مجبور بودیم از واحد برادران رد بشیم که بریم پارکینگ

باور کنید توی تابستون چنان بوی گندی از واحد برادران میومد که منو همکارام بینی مون رو می گرفتیم تا برسیم به‌پارکینگ....فاجعه بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دبگه از اونور بوم افتادن اینا

آره نه اینطوری نه اونطوری 

همه چیز اندازه ش خوبه

چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم بر زنده یک تن مباد همه تن به تن سر به کشتن دهیم ، از آن به که کشور به دشمن دهیم.🇮🇷🤍🇮🇷
2731

وااای من دیشب تو خواب بین سریال نون خ و پایتخت سرگردون بودم تا صبح

هر چی بیدار میشدم دوباره میخوابیدم هم ادامه داشت🙁🙁

خانهٔ شماره ۱۲ میدان گریمولد،کوووو جوانی،آرزوهامون کووو
2740
پس لاب. شوهرت خودش اینجوریه 😂

که چی الان مثلا خواستی من رو تحقیر کنی؟ چرا واقعیت رو نمیپذیری اون پسر خوشگل خوشتیپ ها هم میگوزن ،باور کن این کار رو میکنند،انقدر پسرا برات رویایی نباشن

من یک بار خواب دیدم  داداشم و بر سر لپ لپ با چنگال کشتم 

بعد تو خواب داشتم وسایل با ارزش و بر می داشتم ک فرار کنم 😐😐😐😐 

سم تر از من نیست و نخواهد بود

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
من یه بار خواب دیدم برادرم توی استخر دوغ درست می‌کنه 😂چند سطل ماست اطراف استخر بود 

چه خواب باحالی😂😂

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    
جالبه باشگاه مردونه هم رفتی که انقدر مطمئنی

برادر من توی خونه پدریم بدنسازی میکرد. خونه مون ویلایی بود

از کنارش رد میشدم عق میزدم

یعنی اینقدر زیر این وزنه ها و دستگاهها عرق میکنن و بو میگیرن که اصلا حالت به هم میخوره

چقدر باهاش دعوا میکردم سر این قضیه

تازه دوشم میگرفت

ولی موقع وزنه زدن بو می گیرن...اه...اه

تازه اون یه نفر بود

فکر کن ۵۰ تاشون یه جا جمع بشن

برادر من توی خونه پدریم بدنسازی میکرد. خونه مون ویلایی بود از کنارش رد میشدم عق میزدم یعنی اینقدر ...

من نمیدونم این حرفا رو از کجاتون درمیارید باشگاه ما قسمت مردونش بالای زنونش هست آسانسور مشترکه چندین بار طبقه مردونه ایستاده ولی من هیچوقت چنین چیزی ندیدم 

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
2706