2733
2739
عنوان

بیاین فقط ارومم کنین

311 بازدید | 21 پست

ببینین جریان اینه

ما ی خانواده بودیم که همیشه باهم میرفتیم بیرون

تا اینکه پسرعموم از من خواستگاری کرد و بابام اینا مخالف بودن ولی من از رو بچه گی دوسش داشتم و چندسال باهاش بودم

تا اینکه کات کردم

تواین مدتم بابام اینا قطع ارتباط کرده بودن

دخترعمم هم عروس عمو

ک ی مار هفت خطه

بعد الان خانواده میرن بیرون ما تنهاییم

فقط ی دخترعموم وشوهرش باهاموم بعضی اوقات میان بیرون رابطه مون باهم خیلی خوبه 

الان خواستم بریم خونخ مامان بزرگم فهمیدم همه میخان برن کوه

دلم گرفته ک چرا من توجمعشون نیستم

پسرعموم ۱۴سال ازم بزرگتر بوو

الان بازم حس حسادت ب کسی که کنارشه دارم ها ولی خیلی واسم مهم نیست

بغض گرفتپ دلم دوباره میخاد دورهم جنع شیم بگیم بخندیم برقصیم

ولی خب الان دلم گریه میخاد 

مامان بابام واسه شون مهم نیست 

ولی من دلم شلوغی میخاد دلم خانواده مک میخاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سر خودت را گرم کن  کلاس ورزش و ... برو  کتاب بخون  دوست پیدا کن و با اونها بیرون ب ...

ی چندماهی دیگ از این شهر میریم پیش خاله و اینام

ولی هنوزم عاشق خانواده پدریم هستم

2728

انسان یه موجود اجتماعیه و تمایل شما قابل درک و طبیعیه

اما یکم از منطقتون کمک بگیرید چرا باید در جمع خانواده ای باشید که ظرفیت یه جواب نه شنیدن رو نداشتند و به شما پشت کردند؟ پسر عموتون هم جایگزین پیدا کرد .

پس فامیل ارزشمندی رو از دست ندادید

راهی که سختتره ، قطعاً راه درست تریه!

من از بچگی تو شلوغی بودم 

بخاطر اینکه پدرم ورشکست شد همه رفتن 

بچهای هم سن من تقریبا یا بزرگتر یکی میگف بچه گدا یکی میگف لباساش مال ۲ سال پیششه کهنه پوش هرکی ی چیزی میگفت

پدرم دوباره رو پا شد الان باز سعی دارن رابطه هارو برگردونن

و من بیزار از این فامیل ک دنبال پول و منفعت و اینجور چیزان

ادم تنهاباشه صد شرف داره ب اینکه همچی فامیلای بی ارزش و پوچی دورش باشن

2740

خب صحبت کن ک اشتی کنن با فامیل پدر مادرت

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊

درکت میکنم‌.

بهش فکر نکن‌.خودتو سرگرم کن و خدارو سکر کن که پدر مادرتو داری سعی کن خوشی درست کنی واسه خودت و خانوادت...

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....

پدرت خودت بهتر میدونه

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
خب صحبت کن ک اشتی کنن با فامیل پدر مادرت

اصلا نمیشه

خودممی روزی از همه شون کینه دارم و میشورمشون از بزرگ تاکوچیک

با موفقیتایی که قراره ب دست بیارم ک ک...بعضیا قراره پاره شه و ی روز باهمه شون حرف میرنم

حتی

اصلا نمیشه خودممی روزی از همه شون کینه دارم و میشورمشون از بزرگ تاکوچیک با موفقیتایی که قراره ب دس ...

😑😑😑خب با این طرز برخورد نباید توقعی داشته باشی وقتی میشوریشون توقع داری کوه رفتن هم خبرت کنن؟ 😅😅

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊