2733
2739
نه اونجور که میخوای پیش نمیره ولی تو تلاش میکنی دست از تلاش برنمیداری ولی حس ام میگه بهترین میرسی با ...

گلم یه مشکلی یه گره ای برامون‌پیش اومده به نظرت درست میشه یا خیر؟

برای برآورده شدن آروزهاتون(( اللهم صل علی محمدوآل محمد))..برای آرزوی منم یه صلوات بدید ممنونم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سر سنگین میبینه ولی حس میکنم گاهی هم شیطونی میکنی شیطنت داری.دوستت داره ولی حسم میگه قصدش جدی نیست

کی بهم پیام میده؟

حسش چیه نسبت بهم

عزیزم خواهش میکنم جوابمو بده صلوات میفرستم برات😭

2740
نه امسال ازدواج نمیکنی ولی حس ام میگی شکست خوردی تو زندگیت خیلی نا امیدی

معلم میشم؟

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍
بگو

من کی مامان میشم 🥲

میگن دعا کردن در حق همدیگه گیراست، اگه بارداری یا قراره زایمان کنی واسم دعا کن لطفا مامانِ بعدی من باشم🥺اسمم پریسائه🥲💕این روزا در غمگین ترین و ناامیدترین حالت ممکنم 🥲کِی قراره خوشحال بشم؟ چرا اونی که میخوام نمیشه؟ 🍃
برو اینست.تا پیچ خانم نعیم ریاضی فیزیک بالای ۷۰ میزنی  زیست هم خوب بخون تست بزن

من کی مامان میشم 🥲

میگن دعا کردن در حق همدیگه گیراست، اگه بارداری یا قراره زایمان کنی واسم دعا کن لطفا مامانِ بعدی من باشم🥺اسمم پریسائه🥲💕این روزا در غمگین ترین و ناامیدترین حالت ممکنم 🥲کِی قراره خوشحال بشم؟ چرا اونی که میخوام نمیشه؟ 🍃
م اگه فامیل طرفه بهت پ میده. ولی فکر ازدواج نباشی

من کی مامان میشم 🥲

2706