2737
2734
نه کسی تو زندگیش نیست حس میکنم خیلی درگیر فکر ذهنش مشکل براش پیش اومده .تو مهربونی و دست دلبازی کلا ...

دقیقااا🥲

منو برا رابطه جدی میبینه؟

و اینکه فک میکنه لایقم نیست؟

چطور ادمیم از نظرش

همینا اخرین سوالامم لطفا بگو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهربون و زیبایی ولی از خودت انگار بدت میاد و اعتماد به نفس کم داری در صورتی که زیبایی 

وای دقیقااا  

کلا حرف اطرافیانم که بهم میگن خوشگلی یا زیبایی رو باور نمی کنم متاسفانه تو این زمینه افتضاحمم

احتمالا وقتی ، از درد میوفتی رو زانوت من خیلی دور از توعم ، روی زانوی خودم.💙🪼 https://t.me/FaalHoosh_bot?start=1159340394
2731
دقیقااا🥲 منو برا رابطه جدی میبینه؟ و اینکه فک میکنه لایقم نیست؟ چطور ادمیم از نظرش همینا اخر ...

دوستت داره برا جدیه .آره حس ام میگه پایین تر از تو خودش میبینه.آدم خیلی ایده آلی

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐
وای دقیقااا     کلا حرف اطرافیانم که بهم میگن خوشگلی یا زیبایی رو باور نمی کنم متاسفانه ت ...

باید اعتماد به نفست قوی کنی

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐
2740
من کی از خانوادم جدا میشم و مستقل زندگی میکنن

وقتی ازدواج کردی همینجوری جدا نمیشی دوران مجردی.

اهان درست گفتی❤️🥲 خیلی ممنونم ‌هلیا کنکور ۴۰۴ فرهنگیان میاره؟

نه متاسفانه

2706