2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزی

حست درمورد من چیه؟ 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
@خانمخوشگله     حست درمورد من چیه ایندم ؟

آینده خیلی زیبایی داره جوری که اطرافیانت فکرش نمیکنند

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐
2731
حست درمورد من چیه؟ 

مهربون و زیبایی و دلنشین اصلا بدی نمیبینم در موردت یه اخلاق هایی داری برا خودت ولی آزار دهنده نیسا

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐
2740
حس محمد بهم چیه 

@خانمخوشگله    

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
ولی عزیزم ما همدیگرو خیلی نمیبینیم تا من کاری بکنم اون نپسنده میدونه دوسش دارم ولی گفت نمیتونم مثل ...

نه دروغ میگه خس ام میگه نظرش چیز دیگه است راجع بهت شاید ناخواسته یه جا یک کار ازت دیده

در مورد من چی حس میکنی ؟  خوشبخت میشم ؟

آدم خوبی هستی ولی حس ام میگه زود رنجی .یه کم زود عصبی میشی آره خوشبخت میشی

2706