2733
2739
به زودی و خوشبخت میشی ولی حس ام میگه یکی دوست داری که اون دوستت نداره و دلت با اونه

دقیقا دلم حمیدرومیخواد

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
برا کنکور بیشتر تلاش کن

میشه بگی من نهایی نتیجه  خوبی میگیرم یا ن؟

حس مرضیه ب من چیه؟حسادت؟یا اشتباه میکنم؟

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به زودی و خوشبخت میشی ولی حس ام میگه یکی دوست داری که اون دوستت نداره و دلت با اونه

به زودی یعنی چندماه دیگه 

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
نه ولی یه شغل که تو همین شاخه ها هست نزدیک به معلمیه

عزیزم Rازم خوشش میاد یانه؟واقعا به ازدواج فکر میکنه؟

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2738
حسش بهم چیه باهاش ازدواج میکنم ؟  کی ازدواج میکنم با کی مشخصاتش

دوسعت نداره نه قصدش جدی نیست ولی یه آدم خیلی مهربون سر راهت قرار میگیره که واقعا عاشقش میشی و عاشقته

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐
بهت درست گف ؟دلت با یکیه دوستت نداره؟

اره بخدادرست گفت

عزیزم Rازم خوشش میاد یانه؟واقعا به ازدواج فکر میکنه؟

دوسعت داره و به فکر ازدواج هست ولی نمیدونم چرا حس میکنم دو دله کاری کردی که ازت ناراحته و به دل گرفته

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐
فلن دست نگه دار 

کی ازدواج میکنم 

2706