2737
2739
عنوان

شما باشین چیکار میکنین

65 بازدید | 2 پست

یه سال پیش اکسم منو فالو میکرد بعد کات کردنمونم بخاطر خودش بود چون با یه دختر دیگه اشنا شده بود ولی دیگه چون مدت زیادی گذشته بود من کلا دیگه بیخیال شده بودم و ایشون با پیج کاریش منو فالو میکرد ولی هیچی نگفته بود بهم بعد تا اون موقع فقط استورامو سین میکرد یه سال بعد که دیدیم همو فقط با ایموجی ریپلای میزد از این اتیش و قلبا یا دست زدن😅 و من چن بار مثلا بهش گفتم که عیدت مبارک  یا مثلا یه پیام فرستادم و گفتم دستم خورده و ..و اینا اونم جواب داده بود ولی دیگه ادامه نمیداد فقط مثلا میگفت مرسی سال نو شمام مبارک و کلی ارزوی خوب و اینا با قلب و اینا بعد مثلاا هیچی نمیکفت اصلا بعد من یه مدت حالم اوکی نبود هایدش کردم و بعد چن ماه از پیجم در اوردم و انفالو کردم احساس میکنم الان بخاطر این کارم ازم متنفره به نظرتون چیکار میتونم بکنم خودم برم فالو کنم الان یه خورده بد نمیشه میترسم فالو کنم بک نده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.