2737
2734
عنوان

به جوجه گنجیشک غذا چی بدم +عکسش💚

396 بازدید | 39 پست

تو حیات پیداش کردم 

هرچقدر منتظر موندم مادرش پیداش کنه خبری نشد ترسیدم از گشنگی بمیره آوردمش تو خونه

چیکارش کنم چی بهش بدم ؟

بزارم تو حیاط گربه میبره🥲

گندم  ، آب هم بزار براش

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حشرات برنج له شده یا نون بزار تو آب نرم شه با سرنگ بده 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2740

گندم خیس کنید چند ساعت تا نرم نرم نرم شه بعد لهش کنید جلوشم ظرف آب مسشه کذاشت مثل درب بطری

اما سعی کنید با کمک کسی ببرید بزارید بالای درخت این بهترین کاره

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.

من به شدت از این موجود میترسم یه بار پیدا کردم افتاد دنبالم ولم نمیکرد نمیذاشت از اتاق بیام بیرون

نون خیس کن با قاشق بریز تو حلقش

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️