2733
2734

سلام دوستانم

من برای همسرم خیلی علاقمند بودم که اونو به باشگاه سوق بدم منتهی باتوجه به ضعف قوای جسمیشون خودشون میگفتن که تواناییشو ندارن

بنظرتون باشگاه بدنسازی برای فردی با توانایی های همسرم که ۶۰ سالشونه و بدن ضعیفی داره باید چجور باشه

ممنون میشم تجربیات و نظرات زیباتون رو در اختیارمون بذارین

بر جمال محمد پ آل محمد صلوات 😍🌱❤️

صبحا بره پارک پیاده روی هم فشار بهش نمیاد هم اینکه روحیش عوض میشه

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمهههههه❤️🤤😎اولین باره انقد ذوق دارم فک کنم امسال برام ری....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
صبحا بره پارک پیاده روی هم فشار بهش نمیاد هم اینکه روحیش عوض میشه

دوست داشتم بفرستمش باشگاه چون اونجا پسربرادرم هم هست هواشو داشته باشه

شما میگی باشگاه مناسب نیست؟ میخوام یکم جون بگیره

به نظرم پیاده روی روزانه تو این سن از هرچیزی بهتره

از لحاظ وزن و لاغری بدنش خوبه کلا ولی از لحاظ قوای بدنی متاسفانه ضعیفه و روز به روزم ضعیفتر میشه

باشگاه بره نمیتونه قویتر بشه؟

من نظرم ورزش هوازی هست.

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)
من نظرم ورزش هوازی هست.

بیشتر توضیح میدین جانم؟!

میخوام یکم بدنش قوی بشه باید ببینی چقدر ضعیف شده

زانوش هم مشکل داره پیاده روی در حد ده دقیقه دیگه از کار میندازتش

2740
دوست داشتم بفرستمش باشگاه چون اونجا پسربرادرم هم هست هواشو داشته باشه شما میگی باشگاه مناسب نیست؟ م ...

برای قوی شدن به نظرم در مورد تغذیه فکر کنید مصرف پروتئین بیشتر کنید وقتی استخوان ضعیف باشه تو باشگاه فشار میاد به زانو و کمر با توجه به سنشون پیاده روی خوبه بازم هر جور خودتون میدونید از یه مربی کمک بگیرید

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمهههههه❤️🤤😎اولین باره انقد ذوق دارم فک کنم امسال برام ری....
بیشتر توضیح میدین جانم؟! میخوام یکم بدنش قوی بشه باید ببینی چقدر ضعیف شده زانوش هم مشکل داره پیاده ...

برای ورزش تو این سن بهتره با پزشک مشورت کنید. اگه تو جوونیشون ورزش کرده باشن کار براشون راحت تره. مثلا شوهر من 40 سالشه زانودرد داره متخصص ارتوپد  شنا و بهش توصیه کرد . دوچرخه سواری هم گفت مشکل نداره ولی کوهپیمایی و براش ممنوع کرد. شنا و دوچرخه و کوهپیمایی و کلا ورزش های هوازی علاوه بر فایده جسمی روح ادم و تازه می کنه.

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)

پیاده روی و کوه و طبیعت گردی هم خوبه 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
برای قوی شدن به نظرم در مورد تغذیه فکر کنید مصرف پروتئین بیشتر کنید وقتی استخوان ضعیف باشه تو باشگاه ...

پروتئین متاسفانه نمیخوره کلا علاقه به گوشت و مرغ و تخم مرغو یسری ماهیا هم نداره

وگرنه چند کیلو فیله مرغ و ماهی سالمون و صورتی دارم فقط یکی بیاد بخوره

روزانه‌ مصرف شیر،سیب ،موز،خرما،برای ورزش بدنسازی واجبه و جسم رو تقویت میکنه

سیب و خرما رو میخوره ولی کم

برا دوستمون گفتم یخچال و فریزر پره ولی بد غذاست