2737
2739
عنوان

اگه شما و طرفتون از هم چندساعت فاصله داشته باشين

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 20 پست
طبق اين بحثم ميشه بگي؟؟ مثلا از خداش بوده من بهش پابدم يا جدي باهام باشه بعد كه خودم بحث جدي شد ...

والا اینی که میگی پسر همسایه ماست یه دوست دختر داشت کند وقت دنبال دختره بود بعد دیگه محلش نمیذاشت وفلان نمیدونم دقیق چرا اینجورین ولی اینا در اصل عقده های روحیشونه یا هم بلد نیستن محبت کنن یا میترسن تو رابطه جدی باشن کسی که محبت ندیده چطوری میخوای محبت کردن بلد باشه

والا اینی که میگی پسر همسایه ماست یه دوست دختر داشت کند وقت دنبال دختره بود بعد دیگه محلش نمیذاشت وف ...

نه منظورم اینه تا وقتی مستقیم بحث نشه میخواد و نشون هم میده ولی مستقیم خودم حرفشو بزنم فراری میشه چون فهمیده من دوسش دارم

بعد من بخوام برم میترسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه منظورم اینه تا وقتی مستقیم بحث نشه میخواد و نشون هم میده ولی مستقیم خودم حرفشو بزنم فراری میشه چو ...

شما دیگه تصمیمت رو بگیر بگو فلانی یا‌جدی شو یا کات کن خودتم جدی باش دیدی داره دل دل میکنه برو کنار 

2728

این مشکلاتش یکی دوتا و حتی ده تا نیست. کلکسیون مسائل مختلفه.

تولدت هم یادش بوده ولی یا نفهمه یا ارزشی براش نداری. بیشتر از این در حق خودت ظلم نکن.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.