2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچی بلد نیست ینی هیچیییی یه نمیرو رو با هزار مصیبت درست میکنه

چند روزه قهرم باهاش غذا نپختم حس میکنم دیگه داره تلف میشه امروز دیگه دست به کار شدم ناهار درست کنم😅

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
اره خدایی خوبه یبار قرمه سبزی درست کرد من که دوست ندارم خودم ظرف هم حال داشته باشه خوب میشوره😀

من از ظرف شستن متنفره   

👩‍❤️‍👨❤️....دانشجو پزشکی )
2738
نه هیچی بلد نیس جز املت

شوهر من تخم مرغم بلد نیست

ولی خداییش ظرف میشوره

جارو میکنه

صبحونه حاضر میکنه

ایناش خوبه

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
  آشتی کن با غذا

من خودم خونه ی مامانم اینا نزدیکه میرفتم هم غذا میخوردم هم برا خودم غذا می آوردم ولی اینجوری نمیشه باید غذا بپزم دلم برا شوهرمم سوخت راستش سوءتغذیه گرفته بدبخت😅🤦🏻‍♀️

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.

شوهر من بیشتر غذاهای کبابی رو عالی درست میکنه من کلا بلد نیستم مزه دار کنم غذا هارو همیشه با اونه چند مدل تنور واینجور چیزا درست کرده مرغ بریونی وبقیه کبابا رو توش درست میکنه عالی میشه