2737
2739
عنوان

اولین سالگرد ازدواج

164 بازدید | 32 پست

دوستان به نظرتون اولین سالگرد ازدواج باید جمع و جور باشه یا جشن بزرگ قشنگتره؟

من دوست دارم باغ اجاره کنیم و خانواده های خودمون و زوج های فامیل و مجردها رو دعوت کنیم.حدودا ۶۰ نفر میشیم ولی همسرم میگه حرکت جالبی نیست و زیاده رویه.البته از روی خصاصت نمیگه.میگه حرکت تو چشمیه.دلیلش اینه که ما هم جشن عروسی خوبی داشتیم و هم جشن عقد خوبی.به نظر شما حرکت غیرطبیعی هستش؟خودتون این کار رو کردین؟کسی رو دیدین این کار رو بکنه؟یا همه جشن خودمونی و کوچیک میگیرن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

والا ما خودمون کیک یا شیرینی میگیریم با خانوادهامون میخوریم

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم

یادش بخیر من میخواستم دو نفره بگیرم یه کیک کوچولو قلبی درست کرده بودم و کادو هم یه کاپشن چرم گرفته بودم تازه داشتم کیکو میاوردم که مامان بابای همسرم کیک بدست از شمال اومده بودن سوپرایزمون کنن 🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹یه کادو گنده هم به من دادن

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗