2737
2739

بنده قصد ندارم خدمت تون عرض کنم که این مورد خرافات هست یا واقعی و نه قصد ترویج خرافات و تبلیغ دارم و نه قصد دارم به کسانی که به این موارد باور دارند رو نهی کنم... ❌

و قصد نصیحت هم ندارم ❌

فقط بر اساس تجربه موردی خدمت تون عرض می کنم 🌹

و قبلش خدمت تون یک چیزی عرض کنم:

شما وقتی از نظر علمی دچار استرس های شدید باشید هرچقدر برای درمان مشکل جسمی تون تلاش کنید چون سیستم استرس فعال شده یا اون مشکل جسمی برمی گرده یا اساسی درمان نمیشه 

یا یک نفر که برای حل مشکل روانیش به ما مراجعه می کنه تا زمانی که بینش به مشکلش نداشته باشه یا قصد تغییر نداشته باشه قوی ترین روش روانشناسی هم روش یا اثر نداره یا اثرش کم هست 

که👈🏼  برای موضوع ماورایی هم همین هست، اگر واقعا باور دارید طلسم یا همزاد دارید،خدمت تون عرض کنم تا زمانی که حق الناس يا خطای بزرگی گردن مون باشه ،ما هرچقدر بخوایم پیش قدرتمندترین شخص جهان حتی خدا بریم، اون طلسم باطل نمیشه که نمیشه اگر هم خدا برامون باطل کنه دوباره اون خطای بزرگ مثل آهن ربایی هست که زندگی ما رو می کشه توی اون منجلاب کثیف😶 (یعنی عامل خیلی از طلسم ها حق الناس يا خطای بزرگ هست) 

بنابراین تا اون خطا رو تا حد توان مون رفع با جبران نکردیم، وقت مون رو الکی پای دفع طلسم نذاریم که هم بی فایده هست هم وقت و هزینه مون بی جهت میره🥀🥀🥀

و محااال هست هیچ انسانی هیچ خطایی گردنش نباشه 

گل بی عیب و خار فقط خداست 🌹

ما هر کدوم خطایی وبال گردن مون هست که خیلی هاش یادمون نیست یا از ذهن مون پاک شده 

و حتی خطایی که برای یک شخص عادی کوچیک هست برای یک شخص مهم و بزرگ خطای خیلی بزرگی هست⚠️ حالا فرقی نداره اون شخص کی باشه و بعد اون شخص میگه من که کاری نکردم در صورتی که برای ایشون اون خطا بزرگ بوده 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹

و ضمنا از نظر علمی هرچقدر به این مسائل منفی باور داشته باشید قدرت تلقین رو بیشتر فعال می کنید و هرچقدر قدرت تلقین بیشتر بشه استرس بیشتر و همون استرس بالا عامل هر بیماری روانی و جسمی هست 

بنابراین اگر باور دارید توی زندگی تون طلسم یا همزاد هست، اگر صلاح دونستید برای رفعش به روشی که صلاح می دونید رفعش کنید اما اما خودتون و ذهن تون رو بنده این باور نکنید 

و شکرگذاری و توکل قلبی و زبانی به خدا هم یکی از عواملی هست که بهتون برای دفع موارد منفی کمک می کنه 

برای موضوع خطا هم، اگر دیدید منبعش پیدا نکردید می تونید مثلاااا (مثال میگم) من دائما آبروم به خطر میفته و حس می کنم طلسم بی آبرویی برام زدند و هرچقدر فکر می کنم یادم نمیاد کجا آبروی کسی رو بردم میام به وسیله دعا جبران می کنم و به خدا میگم خدایا اون جاهایی که ناخواسته و خودخواسته آبروی بنده هات رو بردم از تو می خوام به اون آفریده هات که آبروشون توسط من به خطر افتاده از الان به بعد بهشون عزت و آبرو 

و اگر هم خطا رو پیدا کردیم اگر می تونیم به روش های مورد صلاح جبران کنیم که چه بهتر 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باهاتون موافقم

اطرافیان مثل چند تا از همسایه ها وهمینطور اقواممون واقعا خوشبخت هستند وچندان گره ای تو زندگبشون نیست.از بس اعمالشون درسته وخیلی مراقبت دارند.

من هم بارها به خواهر ومادرم گفتم نباید خودمون را با پاک ها مقایسه کنیم چون قرن ها از ما جلوتر هستند.

یعنی ایمان به خدا وعمل کردن به دستوراتش به این راحتی هم که فکر میکنیم نیست.باید بارها تنبیه بشیم تا شاید سرمون به سنگ بخوره وآدم بشیم.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2728
باهاتون موافقم اطرافیان مثل چند تا از همسایه ها وهمینطور اقواممون واقعا خوشبخت هستند وچندان گره ای ...

نظر لطف و بزرگواری شماست 😍🌹 

و حرف هاتون هم جالب بود 

سپاس از نظر خوب تون...