2733
2739
عنوان

بچه ها توروخدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 37 پست
مهر داشتن رو متوجه نمیشم اهل شهر خاصی هستی اینطوری میگی؟  همیشه هم ظاهر زیبا جوابگوی زندگی قسط ...

یعنی برام ستاره نداره نه من قیافه خودم معمولیه دوس دارم اونم حداقل معمولی مببود

خدایا شکرت🦋🦋🌱🌱🌻🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهر داشتن رو متوجه نمیشم اهل شهر خاصی هستی اینطوری میگی؟  همیشه هم ظاهر زیبا جوابگوی زندگی قسط ...

درست میگی ولی باید حس خوبی به اون قیافه داشته باشی چون دیدم چن نفریو که اینجوری ازدواج کردن بعد چند سالم با قیافه طرف کنار نیومدن

میترسم بدتر ازاین بیان

اره بتبا فردا مهرش هم بدلت میشینه. خدایی نکرده فردا یکی میاد دست بزن داشته باشه یا اهل خیانت چی؟ حداقل قیافش زیاد خوب هم نباشه بهتر فقط مال خودت میشه

سلامتی و خوشبختی دخترم
2728
میدونی میترسم بدتر ازاین بیان

بدتر امدن هم رد کن بره

قراره اسایش در کنار خوشحالی داشته باشی وقتی اخلاقشون  متناسب با روحیات شما نیست یا چهرشون با سلیقه اتون جور نیست چرا خودتون رو  عذاب بدین

بدتر امدن هم رد کن بره قراره اسایش در کنار خوشحالی داشته باشی وقتی اخلاقشون  متناسب با روحیات ...

میدونی من یکم شک کردم معتاد هم باشه چون چشاش قرمز بود دندوناش به نظرم سیاه میزد خیلی حرف می‌زد و صداش هم یه جوری بود

خدایا شکرت🦋🦋🌱🌱🌻🌻
2740
میدونی من یکم شک کردم معتاد هم باشه چون چشاش قرمز بود دندوناش به نظرم سیاه میزد خیلی حرف می‌زد و صدا ...

اینو نمیدونم ولی خدایی عجله نکن و دقت بیشتری بکن 

ان شاءالله یه همسر همه چی تمام بکنی خوشبخت بشی

اینو نمیدونم ولی خدایی عجله نکن و دقت بیشتری بکن  ان شاءالله یه همسر همه چی تمام بکنی خوشبخت ب ...

ممنون عزیزم میترسم ا

موندم ردش کنم یا بزارم یکم بیشترفکرکنم

خدایا شکرت🦋🦋🌱🌱🌻🌻
یکم به خودت زمان بده اگه شرایط داری چند جلسه بیشتر برید بیرون بلاخره متوجه میشید

شرایط ندارم انقدرم رد کردم خانوادم باهام غرغرمیکنن انگار از دل خوشمه

خدایا شکرت🦋🦋🌱🌱🌻🌻
درست میگی ولی باید حس خوبی به اون قیافه داشته باشی چون دیدم چن نفریو که اینجوری ازدواج کردن بعد چند ...

اره منم گفتم اگه راه داره با عمل درست بشه قبول کنه چون الان خیلی از پسرای تو این سن فوقش فقط کار داشته باشن شرایط این آقا خوبه خلاصه بازم به دل خودشه از قیافه پسره بدش بیاد پس فردا از بچه خودشم متنفر میشه چون شبیه اونه

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗