2733
2739

روغن زیتون

نمیدونید چه ماده مضخرفیه

یبار تو گوگل سرچ کردم که چطور لکه های آب و گرد و خاک رو برگ گل هامو تمیز کنم روغن زیتون پیشنهاد داد که امتحان کردم و از اون روز تا الان چسبناک شده گل زامیفولیامو به سختییی تمیز کردم نفس بکشه ولی یکی دیگشون خیلی بد شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روغن رو به پوست صورت هم بزنی منافذش رو میبنده چه برسه به گل و گیاه خفه ش میکنه 

من شنیدم با شیر پاک میکنن

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2728

روغن اصلا برای تمیز کاری گیاه خوب نیستش 

منافذشو میبنده 

کدوم اسکلی گفته

وغن ولک بگیر از گلفروشی ها اونم کم باید استفاده کرد

میتونی از پوست موز یا آب و چند قطره عسل

استفاده 

بکنی

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2740
ترسیدم با شیر بو بگیره

اره شاید منم امتحان نکردم 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا