2733
2734
عنوان

شماهم غذا خوردنتون با گریست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 57 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

محبت میخاد

زیاد محبت میکنم همیشه همینجوریه محل ندم قیچی برمی‌داره موهامو بزنه یا با چیزی بدنمو خط خطی کنه یه همچین چیزهایی یا عصبانیت میگ کارتون بزار نگا کنم برو انور بشین و...

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
بچه ی من سه سالش بود مگه میفهمید نون چیه،اپن چی چیه🤣🤣

من پسرم هنوز سه سالش نشده همیشه موقع سفره پهن کردن کمکم میکنه دونه دونه وسیله هارو میبره سر سفره کمک نگیرم ناراحت میشه😅

2731
بزن تو دهنش  اتفاقا کتکش بزن ک بترسه دیگه تکرار نکنه تنبیهش کن ی بچه بی ادب داری تحویل میدی ا ...

اتفاقا بچه اون طوری بدتر میشه به نظرم

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) یکی از اهداف امسالم چاپ کتابم کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم ) زندگی یادم داد ذات هیچ آدمی بد نیست!):
بزن تو دهنش  اتفاقا کتکش بزن ک بترسه دیگه تکرار نکنه تنبیهش کن ی بچه بی ادب داری تحویل میدی ا ...

از باباش مثل چی میترسه ولی منو میزنه 

هر کی بگه برو مامانتو بزن فورا میاد میزنه سر همین یبار عصبانی شدم یه سیلی محکم زدم بهش

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
2740
زیاد محبت میکنم همیشه همینجوریه محل ندم قیچی برمی‌داره موهامو بزنه یا با چیزی بدنمو خط خطی کنه یه هم ...

خیلی پررو شده اسی 

خیلی لوسش کردی 

یکم بهش بی محلی کن ، اومد قیچی برداره محکم از دستش بگیر و سرش داد بزن 

بچه انقد پررو

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

در مورد یک بچه سه ساله داره حرف میزنه 

بچه‌ها تا ۴ سالشون پر نشه اصلا خوب رو‌ از بد نمیتونن تشخیص بدن

نا آرومه . چند روز بهش دستور و کاری نده . روزها بیشتر تو آغوش بگیرش و باهاش بازی کن . غذای تزیین شده مورد علاقه اش رو بده .آروم صحبت کن .

به همسرت هم بسپار با صدای آرومتر حرف بزنه بچه رو بغل کنه همینطور شما رو . جو خونه آروم و با احترام و محبت باشه .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ

سلام جانم😊خوراکی‌هایی رو که در طول روز می‌خوره کمتر کنید تا گرسنگی باعث رغبتش بشه😉

صبحونه هم بذارید یکی دو ساعت از بیدارشدنش بگذره، بچه یکم جنب و جوش کنه گرسنه بشه بعد برید سراغ صبحونه👀🥰

اگه جواب نگرفتید برای غذا ازش نظرخواهی کنید یا اجازه بدید تو آشپزی یه کوچولو کمک کنه، معمولا بعدش مشتاق می‌شن طعمش رو بچشن، جلوی اطرافیان از فرزند و طعم غذا حسابی تعریف کنید😍🌿

🌷سلام جان دل😍🌱لطفا لایک نکنید😘❌

کاملا طبیعیه بچه ها تو این سن ایرادگیر میشن 

ازش سوال کنید ببینید دوست داره چه شکلی باشه اگه قیافش رو دوست نداره تشویقش کنید به غذا خوردن

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) یکی از اهداف امسالم چاپ کتابم کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم ) زندگی یادم داد ذات هیچ آدمی بد نیست!):
همچین بچه ای  رو  باید فقط کتک زد تا بدونه نباید مادروبزنه

ادم دلشم نمیاد بزنه ک🥲

2706