2733
2734
عنوان

این ماره؟🤢😰😰😰تو خونه پیش نوزاد بود😭😭😭پست اول بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 15052 بازدید | 184 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بخداا سه باره تو همین دو سه دیقه پاچه شلوارمو کشیدم بالا ببینم چی بود خورد ب پام پارچه شلوارم بود🙂 ...

😂😂😂😂

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

بسته تورو خدا بنده خدا سوال پرسیده اگه فک میکنید سرکاریه تایپیکو ترک کنید چرا زخم میزنید

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2738
بجون بابام بخدا بقرآن دروغ نیست  عکس دیگه گذاشتم

عزیزم چرا انقد قسم میخوری خوب مار باشه اصلا 

شما تایپک زدی دبگه مهم نباشه برات من حتی خودمم فک کردم سر کاریه

ولی این سه روز خالت بچه اشو هیچ جاب جا نکرده یعنی 

این س روز این هی ی گوشه مونده نمیدونم شاید قضیه مارو جدی میگی ولی پیاز داغ کردی برا بچه و شایدم راست میگی 

اخه تو عقل ادم هرچی فک‌میکنم نمیشه

تروخدا از اون خونه دربیاین سریع سم پاشی کنین از این مار زرداست حتمااا واااای خدااا ببر اورژانس بچه ر ...

من پاررررم 

این ازون زرداا نیست فک کنم😂😂😂😂😂

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
2706