2737
2739
عنوان

اگه جای من بودین دوستی قبول میکردین با این آقا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 998 بازدید | 77 پست
مگه تو نمیگفتی از پسرها بدت میاد 

آره😂😂خودمم

از این خوشم اومده خیلی خوب حرف میزنه فکر کنم تحت تاثیر 

حرفشم یه مدت دوری کنم درست میشم 

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤 دانشجو پزشکی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم این تصمیمی هست که باید خودت بگیری ولی اگر من بودم وارد رابطه با این اقا نمیشدم به خدا سینگل مو ...

آره درسته نه خیلی حساسم

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤 دانشجو پزشکی
مرسی اگه ذهنت درگیر این چیزا شده باشه چطوری دور میشی 

سعی میکنم به خودم گوشزد کنم که این مسائل من رو از زندگی خودم عقب میندازه واقعا همینه حتی اگه عاشقم بشی باید یه سری جاها از خودت بگذری دیگه دوستی و اینا که بدتر 

برای همین خودم ترجیحم اینه فعلا از رابطه عاطفی و دوستی و... دوری کنم 

شما به هدفات فکر کنی خود به خود ذهنت از درگیری درمیاد چون حتی ازدواج هم بکنی باز اهدافت ممکنه ناقص بمونه

کاربری دست دونفره
2731
کتاب خودشناسی بخون ..حتما مشاوره حاذق برو تا این حس تنهایاتو برات باز کنه بدونی چه جوری از پس تنهایی ...

ممنون

2740
سعی میکنم به خودم گوشزد کنم که این مسائل من رو از زندگی خودم عقب میندازه واقعا همینه حتی اگه عاشقم ب ...

دقیقا مرسی 

نوووووو

فقط اینو بگو چجوری چند تا جا هم کار میکنی؟ 😂🤦🏻‍♀️

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2706