2733
2734
عنوان

دوست پسر خسیس

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 60 پست

از حقوق خودت شارژ بخر

شارژ و نت دیگه چیه که بابتش باید وایسی پول جمع کنی

برای کادوی تولد اره حق داری ناراحت باشی چون بحث ارزش گذاشتنه

ولی برای شارژ و نت نه

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من سنم احتمالا دوبرابر شماس 

واقعا از این دوستیا هیچی در نمیاد 

من نمیدونم چرا مد شده اگه یکی دوست پسر یا دختر نداشته باشه بی کلاسیه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2731

چه چیزا مگه ادم دوست پسر برمیگزینه که از لحاظ مالی تامینش کنه که رفیقت گفته سودی برات نداره؟  دوست پسرته شوهرت نیس که میگی باید بزنه والا من یادمه اکسم میخاس برام شارژ بزنه خودم نمیزاشتم اخرشم من ی کادو خفنی براش گرفتم اون ی شاخه گلم نگرفت پشیمونم نیستم

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙

من میگم چرا مخاطبای من که بچه هم ندارن میان عضو شادن میشن هااااا

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 

عزیزم خیلی محترمانه این فردو بزار کنار. هدفت از دوستی با این پسر چیه؟ ایشون نه به درد دوستی میخوره نه ازدواج

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
2738
من سنم احتمالا دوبرابر شماس  واقعا از این دوستیا هیچی در نمیاد  من نمیدونم چرا مد شده اگ ...

بی کلاسی نیست عزیزم نیاز عاطفی و نیاز به دوست داشتن و دوست داشته شدن تو وجود هر ادم نرمالی هست منتها باید با آدم درست و‌مناسبش باشه، نه هر اوسکولی

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 

خساست اون به کنار 

شما خودت هم وقتی هنوز توان خرید یه بسته اینترنتی رو نداری وقت تو رابطه رفتنت نیست

همین زمانی که برای این پسر به درد نخور میذاری صرف آینده ی خودت کن یه پولی در بیاری 

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین... لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم💚
بی کلاسی نیست عزیزم نیاز عاطفی و نیاز به دوست داشتن و دوست داشته شدن تو وجود هر ادم نرمالی هست منتها ...

افرین خوب گفتی

آدم هایی که محبت می‌کنند کم یابند..ولی آدم هایی که قدر محبت را بدانند نایاب..💓
2706