2737
2739
عنوان

افتادگی نوک بینی بعد 9 ماه

144 بازدید | 10 پست

من 9 ماه پیش بینیم ام رو عمل کردم. الان احساس میکنم نوکش پایین آمده و داره کمی افتاده میشه 

کسی هست بعد عمل بینی اش افتاده باشه؟ 

چیکار باید بکنم؟ 

‏‏‏مرا به حال خویش رها کنید، من در اعماق وجود خود در حرکتم... ️

نمی‌دونم والا من یه دو سالی هستش عمل کردم ولی نوکش افتاده نشده

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعی عمل کردی؟

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2731
پیش کی عمل کردی ؟ راضی هستی؟

ببین راضی بودنش که خیلی راضیم اصلاً محاله ممکنه من جایی برم کسی نپرسه با کی عمل کردی ولی دکتر من خیلی دکتر خرابکاری هستش و من نمی‌دونستم اینو حقیقتاً به خاطر همین اصلاً به کسی معرفیش نمی‌کنم چون دوست خودم رفت پیشش به شدت بینیش خراب شد

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2740
ممنون عزیزم  راجبه دکتر محی صفت و یعقوبلو رو نظری نداری؟

حقیقتا این‌ها رو که گفتی اصلا نمیشناسم ولی می‌دونم مثلا عبدل زاده کارش بد 

نجف بیگی کارش افتضاح

پوریا افلاکی کارش ریسکی به شدت یعنی یا خیلی خوب میشی یا افتضاح‌ترین بینی ممکن میشه 

دکتر ضیغمی رو می‌دونم کارش اصلاً خوب نیست خیلی ازش ناراضی دیدم این چند تا دکترو من می‌دونستم در موردشون تحقیق کرده بودم بقیه رو نمی‌دونم حقیقتاً