2737
2734

جمعا ۳ یا ۴ روزه آشنا شدیم... اوایل خیلیی خودش پیام میداد همش چندین تا ساز بلده بزنه و از این در خیلی حرف زدیم اونم به شوق میومد از ساز نوازیش فیلم و وویس میفرستاد

عکسم رو پروفم هست دیده، غیر این ازم عکس یا وویس نخواست

۳ روز هر روز شب بخیر صب بخیر میفرستاد یه بار فرستاد صبح بخیر جیگری:/ اونقدرم باهاش راحت نیستم

دیروز کلا نبود و سین زد جواب نداد گفتم دیگه ارتباط تموم شد خدافظی و تشکر کردم ازش بعد پیام داد من امروز تمرین داشتم و سرم شلوغ بود، چرا رفتی تو حالت برق یه روز نبودم گفتم برق چیه گفت (چسکنی و...)

خیلی خوش چهره میزنه و انگار وضع مالیشم خیلی بهتر از منه

چ برداشتی میشه کرد چجوری رفتار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنگ تفریح برا وقت گذرونی وقتیه که گاهی شبا پیام میده چت میکنه یهو ول میکنه.

یه بازی روانیم هست چند روز پیام دادن و یهو قطع کردن که ذهن تورو درگیر کنه ...

اصلا محل نده کار واجب داشته باشه میگه

نومید کی توان بود از لطف لایزالی🌱
2728
2740
زنگ تفریح برا وقت گذرونی وقتیه که گاهی شبا پیام میده چت میکنه یهو ول میکنه. یه بازی روانیم هست چند ...

پس کلا بی محل کنم 

خدافظی کردم پروفمم بستم و بعدش تشکر و خدافظی😁🤭

اومد من کار داشتمو...

ولی چجوری مکر و بازیشو به خودش برگردونم

پس کلا بی محل کنم  خدافظی کردم پروفمم بستم و بعدش تشکر و خدافظی😁🤭 اومد من کار داشتمو... ول ...

محل نده ...هیچ واکنشی نشون نده پیامشو دیر سین کن و سنگین جواب بده حرفی زد بگو عذر میخوام چه نسبتی با شما. دارم که زمان بزارم؟ چون من واقعا سرم شلوغه .

بعدم بیشتر بی محلی کن .

مشخصه تربیت نداره ک همون اول گفته چسکنی .

و خارخاصکه 

از این آبی گرم نمیشه دل نبند

نومید کی توان بود از لطف لایزالی🌱
محل نده ...هیچ واکنشی نشون نده پیامشو دیر سین کن و سنگین جواب بده حرفی زد بگو عذر میخوام چه نسبتی با ...

پسری ک یدفه پیام نمیده میگه حالم خوب نیست عصبیم و اینا

بشدت کمبود محبت داره

باید کلا جوابش ندم؟

فک کرده اینطوری میتونه وابستت کنه😂واقعا رفتار بعضیا خیلی ضایس من بودم جوری کنسلش میکردم ک بفهمه این ...

چجوری رفتار می کردی در مقابل

چرا آخه می خواد با روان بازی کنه؟ وابسته کنه

چجوری رفتار می کردی در مقابل چرا آخه می خواد با روان بازی کنه؟ وابسته کنه

وابسته کنه ک خیالش راحت باشه هر غلطی کرد ببخشیش و رهاش نکنی،هیچ منم بی تفاوت میشدم ب این رفتاراش انگار اصلا واسم اهمیت نداره تا یادبگیره این کاراش ب درد نمیخوره