2733
2739

شیر که باید گرم باشه جوی دوسرپرک هم می‌ریزی داخلش به اندازه یه ۵ دقیقه که حرارت دید از روی حرارت که برداشتی بهش دارچین پودر کاکائو عسل اضافه بکن همش بزن بزار یکم که خنک شد بهش موز و توت فرنگی هم اضافه بکن این میشه صبحونه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
شیر که باید گرم باشه جوی دوسرپرک هم می‌ریزی داخلش به اندازه یه ۵ دقیقه که حرارت دید از روی حرارت که ...

عزیز زحمت کشیدید ممنووون . میگم مقدار شیر و جو چقدر باشه برای یک لیوان شیر مثلا چقدر جو بریزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیز زحمت کشیدید ممنووون . میگم مقدار شیر و جو چقدر باشه برای یک لیوان شیر مثلا چقدر جو بریزم

ببین من چون یک نفرم با فنجون اندازه می‌کنم هر روزم سعی می‌کنم تازه درست کنم تو یخچال مونده نمی‌خورم یه لیوان شیر یا دو سوم تقریبا تقریبا نصف فنجون جو دو سرپرک می‌ریزم یه دونه موز دو تا قاشق عسل یه قاشق چای‌خوری پودر کاکائو و یه کمی هم دارچین

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
شیر خیلی داغ یا متوسط 

گفتم ک گرم 

نصف لیوان شیر ،سه قاشق سرصاف جو دوسر پرک، یه قاشق غذا خوری کره بادوم زمینی  باهم میذاری یخورده در حد یکی دودقیقه رو شعله خوب هم میزنی تا کره قشنگ قاطی بشه،بعد که غلیظ شد ،خاموش میکنی،یه قاشق مربا خوری بهش شیره میزنی، اگر میخوای لاغر شی بهش زنجبیل و دارچینم میزنی بعد میخوری

من ۲۳کیلو وزن کم کردم، با کمک متخصص تغذیه و مربی بدنسازیم، وقتی به وزن هدفم که پنجاه و‌چهار کیلو بود رسیدم به کمک مربی و رژیم عضله سازی، عضله هامو پرورش دادم و به وزن پنجاه هفت پنجاه هشت رسیدم، پوست بدنم اصلا چروک و افتاده نشده بخاطر بدنسازی، پوست صورتم چون شکسته شده بود ،رفتم متخصص پوست و فیلر زدم زیر پوستم,چون هیچ چربی زیر پوست صورتم نمونده بود، و اینکه در طول رژیمم از دمنوش زنجبیل دارچین اب لیمو و گاهی بهشون زیره و زردچوبه هم اضافه میکردم استفاده میکردم روزی دوسه بار،پنج ماه طول کشید پروسه وزن کم کردنم, چون زمانی که چاق بودم افسرده شده بودم و تو نی نی سایت میومدم تا کاربری ببینم که وزن کم کرده و من ازش یاد بگیرم چه راهی رفته،الان تصمیم گرفتم تو امضام دقیق بنویسم تا شاید کمک حال کسی که حال بد دیروز منو داره بشه،و حالش مثل امروز من عالی بشه، فقط باید خودت بخوای و اراده کنی ،بهترین ورژن خودتو بساز❤️❤️
2740
ممنون گلم میرم درست کنم خدا خیرت بده

فدات شم 

ولی اگر دیدی یه کوچولو هم زیاد شد موندهش اشکالی نداره می‌تونی بذاری یخچال بعداً دوباره بخوری خراب نمی‌شه 

نه چاق می‌خوام بشم 

اگر میخوای چاق بشی دارچین زنجبیل نزن ولی موز و خرما بزن میتونی مغزیجات هم بهش اضافه کنی،بجا نصف لیوان،یه لیوان شیر بریز،

من ۲۳کیلو وزن کم کردم، با کمک متخصص تغذیه و مربی بدنسازیم، وقتی به وزن هدفم که پنجاه و‌چهار کیلو بود رسیدم به کمک مربی و رژیم عضله سازی، عضله هامو پرورش دادم و به وزن پنجاه هفت پنجاه هشت رسیدم، پوست بدنم اصلا چروک و افتاده نشده بخاطر بدنسازی، پوست صورتم چون شکسته شده بود ،رفتم متخصص پوست و فیلر زدم زیر پوستم,چون هیچ چربی زیر پوست صورتم نمونده بود، و اینکه در طول رژیمم از دمنوش زنجبیل دارچین اب لیمو و گاهی بهشون زیره و زردچوبه هم اضافه میکردم استفاده میکردم روزی دوسه بار،پنج ماه طول کشید پروسه وزن کم کردنم, چون زمانی که چاق بودم افسرده شده بودم و تو نی نی سایت میومدم تا کاربری ببینم که وزن کم کرده و من ازش یاد بگیرم چه راهی رفته،الان تصمیم گرفتم تو امضام دقیق بنویسم تا شاید کمک حال کسی که حال بد دیروز منو داره بشه،و حالش مثل امروز من عالی بشه، فقط باید خودت بخوای و اراده کنی ،بهترین ورژن خودتو بساز❤️❤️
دارچین زدم اصلا طعمش را دوست نداشتم 

سلیقه ایه دیگه،من عاشق اینم داخلش پر از زنجبیل دارچین کنم،انقدر میزنم دهنم آتیش میگیره😂