2737
2734

شوهر من خیلیییی حساسه ینی تو ی خانواده همچین مدلی بزرگ شده ب شدت خانواده دوسته دوران نامزدی قسم میخوره میگ ی وقتایی حموم نمیرفتم ک باتو چت کنم ..یا همششش باید بوس و بغل و نوازشو داشته باشیم..مادرشوهرم همیشه میگف ازت یچیزی میخوام تو بچگیاش میگفته ها ب هیچ خانومی بی احترامی نکن حق نداری دست رو هیچ زنی بلند کنی حق دستور دادن ب زنهارو نداری ...خیلیی ماشالله خوش اخلاقه و احساسی

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بعضیام دیدن تا اسی بنده خدا اینو گفت سریع میگن اره شوهر من فلانه شوهر من احساساتیه😑حالا برو تاپیکاشونو ببین

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
2731
نگرفتی زن خوشگل خوشانس ندیدم

پس شما خوشگلی و بدشانس😉

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

گرمی و سردی زن و مرد نداره من همسرم خیلی بغلم میکنه بوسم میکنه ولی تو جمع یجوری رفتار میکنه انگار نامحرمیم اصلا نزدیکم نمیشینه و تماس فیزیکی اصلا نداریم😂

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2740
2706