2737
2734
عنوان

شوهرم گفت عید دیدنی بریم خونه داداشم 😐عقدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1026 بازدید | 52 پست

ارتباطتو با جاری کم کن

جاریراگه خورده شیشه نداشته باشه نمیگه به کسی نگو چت میکنیم

همین جاری پس فردا میگه فلانی برامون قیافه مییگره همه میان اون نمیاد ـحالا ببین کی گفتم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
مامانم میگه بعدش بگو یه موقع جاریه برات کادو پاگشا گرفته باشه بعدش اینجوری بگی زشت میشه نظرتون ؟

خب اخه پا گشا اینجوری نیست ک تو میگی دعوتت نکرده و خودش گفته حتی اگ منم دعوتت نکردم نیا...بعد ادمی ک بخاد پا گشا کنه نمیگه شب نشینی بیا عزیزم تدارک ی شام میبینه و کادو..از العان سیاست داشته باش برای خدت ارزش قائل شو و اصلا از شوهرت پنهان کاری نداشته باش ب شوهرت بگو نمیتونم بیام ب این دلیل جاری اینو گفته منم باهاش چت میکنم بهم گفته بود ب کسی نگو ...بعدشم اون اگ ریگی ب کفشش نباشه نمیگه ب کسی نگو چت میکنیم 

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اون چون غیبت فامیل شوهر و می‌کنه به من میگه به کسی نگو 

وااای دختر ساده نشو این مار موزه میخواد بهت اسیب بزنه تجربه نشون داده ادمی که میگه نگو داره بر علیهت کار میکنه حتما به شوهرت بگو صددرصد بگو و اگه چتارو داری نشونش بده صددرصد تورو خدا سادگی نکن حتی اگه مثل جاری من قسمت داده بازم بگو خودت ضربه میبینی 

مامانم میگه بعدش بگو چون ممکنه کادو پاگشا بهت بده جاریت از اول نگو  نظرتون ؟

به شوهرت بگو که جاریت چی گفته وبگو دلت نمیخواد بری خونشون.. واقعاا چه بیشعورم بوده که کفته تا دعوت نکردم نیا.. احتنالا سنش بالاس که از الان اینارو گفته.. به همسرت بگو  برادرتو خونه مادرت ببین. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2731

چیکار به حرف جاریت داری..شوهرت میگه بریم برید 

حرفای جاریت حساب نکن کلا به شوهرتم چیزی نگو

تا میتونی هم با جاریت چت نکن صمیمی نشو ک به خودش اجازه بده بگه تا دعوتت نکردم نیا

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚

تو بد مخمصه ای داری گیر میوفتی

چه لزومی داره از الان ک تازه رفتی تو خانوادشون داره راجعبه خانواده شوهر غیبت میکنه

اصلا آدم خوبی بنظر نمیاد

لطفا ب شوهرت بگو

و اینکه اصلا شما هیچ حرفی نزن مخصوصا تو چت ک یوقت چیزی بشه چت هاتو نشون میده ب همه

عزیزم اگر جاریت دختر پیامبر هم بود 😁😁ببخشید البته 

نشین باهاش پست سر خانواده شوهرت غیبت کن که بالاخره یه روزی خبر می‌بره ...از کنی که ۲۱ ساله ازدواج کردم اینو قبول کن 

بعدم همسرت داره میگه برا شب نشینی دعوتتون کردن دیگه درسته ؟پس بنظر من برو 

بعدا که برگشتین بهش بگو نمی‌دونم چرا فلانی همچین حرفی زد 

قبل رفتن نگو که همسرت فکر می‌کنه داری شیطنت می‌کنی 

اگه اونا اول اومدن خونتون عیددیدنی و در حد عید دیدنی میخاین برین اشکال نداره عید دیدنی که دعوتی نیست  شام که نیست 

بعدشم هییییچ وقت پشت خونواده شوهرت پیش جاریت بد نگو ممکنه بعدا تو بحث و دعوا ازشون بر علیهت استفاده کنه 

پیاماشم نگه دار یه روزی لازمت میشع 

ما بیست سال تجربهزندگی داریم که این بهت میگم

2738
نرو پافشاری کن که نمیام بهشم بگو جاریت چی گفته ولی بگو بین خودمون باشه

نه بابا فتنه میشه برای خودش دشمن تراشی می کنه 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

ب رفتن و نرفتنت کاری ندارم

اما اگه همینجوری با جاری پیش بری اتفاق خیلی بد وسختی پیش رو داری!!!!

ینی چی ک غیبت فامیل شوهر و پیش شما ک نامزدی میکنه و حتی ب شوهرتم میگه نگو سعی کن عاقلانه تر رفتارکنی

اوه اوه پس از الان زندگی تو خراب شده بدون چوم همه چی رو برعکس میکنه و میزه میزاره کف دست مادر سوهرت ...

اون میاد تو پیویم چت می‌کنه من که نمیرم حرفی هم نمی‌زنم .

خب بره بگه ثابت کنه من چیزی گفتم 

برو و برگرد سنگین و رنگین 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

این که میگه به کسی نگو چت میکنیم به نظرم کاسه ای زیر نیم کاسشه...تجربه خودم میگم قطعا حرفهای خودش رو از زبون شما این پر اون ور میگه حالا ببین کی گفتم ....

واینکه گفته بدون دعوت نیا خونه ام به نظرم به شوهرت بگو جاری از شوهرت که نزدیک تر نیست بگو زن داداشت دوست نداره به این دلیل 

خودت رو راحت کن دروغ هم نگفتی اگرخبر بهش رسید بگو خیلی اصرار داشت بیایم من هم مجبور شدم بگم یه موقع تو معذوریت قرار نگیری عزیزم 

جاریت می خواد تو بشی آدم بده،اگه نری میگه دیدید عروس چقدر پر روعه تا دعوت نکنی نمیاد اگه بری به خودت تیکه می ندازه اگه به شوهرت بگی می گه عه عروس حرف می بره و حرف میاره پس برو، هیچی هم به شوهرت نگو فعلاً،،چون دیگه گفتی دیگه که چرا پا گشا نکردن، بعد احتمالأ جاریت بهت کادو هم نده،یا شایدم برای اینکه مادر شوهرت اینا حرفی نداشته باشن بده، نمی دونم خلاصه همه اینا رو در نظر بگیر ولی با احترام برو، چیزی هم نگو اگه بعداً بهت تیکه ای انداختی بگو من به احترام شوهرم و مادر شوهرم و برادر شوهرم اومدم و گرنه من به شوهرم گفته بودم بدون دعوت جایی نمی رم. اون می خواد خودشو عروس خوبه کنه، بگه که این عروس جدید نیومده سر ناسازگاری داره،ببینید من چقدر خوبم اصلا در مقابل کارتش عکس العمل نشون نده

الحمدلله ربِّ العالمین،خدایا تقدیر فرزندانم را زیبا بنویس و آنها رو خوشبخت و عاقبت بخیر بفرما تا من از ته دل بخندم.مهربان پروردگارم!مرا از جانب آنها مورد آزمایش قرار نده.و عاقبتِ تمامِ فرزندانِ این سرزمین را بخیر بفرما.آمین یارب العالمین.
2706