2737
2734

دارم دیونه میشم از انتظار از بی بی چک منفی خسته شدم قلبم داره تیر میکشه ۱۳ روز پیش امپول هاش سی جی زدم ولی تست منفیه منفیه😔😔 نمیخوام ب خودم امید‌بدم توانی برام نمونده برا ادامه دادن چقدر باید برم دکتر ای خدا توی ۲۳ سالگی همش تو مطب دکترا بودم 

دلم معجزه میخواد

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول ک ۲۳ سنی نیس

دوم ک دلتو بزار جای کسایی ک ۲۰ سال دنبال درمانن

سوم ب حکمت خدا راضی باش

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2731
عزیزم شما تنها نیستی تو این راه باید قوی باشی و ریلکس و با آرامش بری جلو تا ان شاالله نتیجه بگیری ...

میتونم بپرسم مشکلتون چیه ؟

میدونم مامان میشم   ولی خدا جونم زود بهم میده دلم میخواد امضام بشه مامان شدم میدونم میشه زود زود 
2738

منم همسن  توعم باداروهم باردار شدم اونم دوبار تازه من بدون دارو پریود هم نمی‌شدم ناامید نباش فقط وقتی تحت درمانی بیخیال باش استرس نمی‌ذاره باردار شی

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

چند وقته اقدامی 

تو این روزگار شما تنها نیستی عزیزم متاسفانه الان خیلی خانما شرایط مشابه دارن 

خواهرشوهر من که هر کار کرد نشد اقدام کرد برای رحم جایگزین گف دیگه از نظر روحی نمیکشم

اول ک ۲۳ سنی نیس دوم ک دلتو بزار جای کسایی ک ۲۰ سال دنبال درمانن سوم ب حکمت خدا راضی باش

این حرفاواقعا واسه کسی ک منتظره خیلی سخته 

ب احتمال انگار خداروشکر انتظار نکشیدین!

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم ۲۲ سالمه نمیشم خسته شدم انقدر خرج دارو گرون کردم این ماه دیگ خودم گیاهی گرفتم بخورم ورزش کنم 

میدونم مامان میشم   ولی خدا جونم زود بهم میده دلم میخواد امضام بشه مامان شدم میدونم میشه زود زود 

من چی بگم ک ۸ ماه تووپروسه ای وی اف هستم هنوز به مرحله انتقال نرسیدم

انتقال دادن انگار برام شده ارزو 

کارم بجایی رسیده اونایی ک انتقال میدن بهشون حسودی میکنم🤦‍♀️

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚