2733
2739
عنوان

پسرم ب شدت

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 42 پست
چرااینجوریه ممکنه مشکلی باشه؟

دختر چرا انقد ترسیدی ن بابا

نگران نباش ببرش پیش ی مشاور کودک یا اصلا ن خودت برو براش بگو چجوریه بهت راه حل میده کمتر وابسته باشع

هر بچه ای ی جوره منم از دیوار راست بالا میرفتم شیطون بودم خواب خیلی کم داشتم ب مادر پدرم ورزش و برای من پیشنهاد دادن خوب شدم نگران نباش برای بچه شما هم ی راه حلی میدن بهتر میشه وابستگیش 

چون میگی پدرشم اکثرا سرکاره خوب مطمئنن ک ب شما بیشتر وابسته هست🌹🌹✨

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بعد مدرسش نوبت میگیرم میبرمش

ببین صرفا این چیزایی که گفتی غیر عادی نیست ..بوست میکنه دوست داره پیشش باشی برونگراست علاقشو نشون میده ..اینی ک بدون تو بستنی نمیخوره مهربون بودنشه ..کلاس ثبت نامش کن موسیقی یا زبان ک لیشتر تو جمع باشه

نومید کی توان بود از لطف لایزالی🌱
۷ 

.چرا وابسته به خودت کردی !!.رفتاراش موندگار نشه فقط ..سنش بره بالا بد تر میشه ..ببین نمیدونم چه جوری باز کنم ...پسر بچه متفاوته تربیتش ..خیلی سخته روش باز شه به مادر خیلی بده اذیتت میکنه واذیت میشی ..

2731
بعد مدرسش نوبت میگیرم میبرمش

اره عزیز ی جلسه یا دو جلسه بیشتر لازم نیست ..اون شمارو توجیه میکنه که دیلیل چیه بعد راهکار میدن

بچه تا 2سالگی به مادر دلبسته هستن چه از نظر روحی چه جسمی حتما شنیدین که میگن بچه رو بغلی کردی و فلان بیسار

ولی بچه هنوز در احوالاتیه که تو شیکم مادرش بوده بهش دلبستس..و نبایداز خودت جداکنی باید بزاری بگذره این دوره ...حالا به بعد وابستگیه ..که رفع میشع

نگران نباش  

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  
ن اتفاقا من اینجور نیستم

یعنی مستقله ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2738
خودش حمام میره حتی لباس زیراشم خودش میشوره فقط این چیزا ک گفتم 

از چیزی وحشت نداره یا از قبل نمونده تو ذهنش ببینین درستش کنین شاید اسیب ببینه

بذارینش ورزش یا ببرینش پارک با بچه ها بازی کنه ببینین چی میشه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
روش باز میشه چیه کلا ۷ سالشه البته تازه ۷ ساله شده

متوجه نشدی ..یعنی باهات بد حرف میزنه بزرگتر میشه احترام نمیزاره ..من برای پسرم مشاوره رفتم خودم خوشم اصلا نمیاد بچه م بچسبه بهم یاخیلی چیزا دوست دارم خودش مستقل باشه ..اینارو بهم گفت..اصلا پیش خودت نباید بخوابونیش چون پسره ..تو اتاق میترسه کنار تختش باید بخوابی بگی مادر من اینجام ..پسر وابسته شه خیلی سخته خیلی ..اونوقت بزرگ شه نتونه تصمیم سخت زندگیشو بگیره بگرده مامانم تصمیم برای زندگیم بگیره مامانم اینو بخره مامانم برام اون کارو کنه ...میشه بقول معروف بچه مامانی ..دوست داری بهش بگن ..