2737
2739

عهههه تویی نمیدونی چقد منتظربودم تاپیک جدید بزنی

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا من اولین باره تو تاپیکام و تو سایت میبینمت چجوری منو میشناسی😐😂😂

الان گلزارمعروفه مگه مارودیده یامیشناسه شماهم معروفی😂

یادتو، حس قشنگیست که دردل دارم.چه توباشی چه نباشی نگهش میدارم .
اصلا من اولین باره تو تاپیکام و تو سایت میبینمت چجوری منو میشناسی😐😂😂

وای خدایا. منو ریپلای کردی باورم نمیشه

دیگه خیلی معروف شدی

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
2731
وای از پروفتون ترسیدم‌ مثل اسمتونه

من همه چیم ترسناک اسمم. قیافم. گذشتم 😄😄زندگیم

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
عهههه تویی نمیدونی چقد منتظربودم تاپیک جدید بزنی

اگه راست میگی از پیشینه کاربریم بگو😂😂 چه تاپیکایی یه هفته پیش زدم کیا چی گفتن کدوم تاپیکم داغ شد؟😂😂

اگه شوهرم از کاربرای زن نمای سایت باشه چی😐💔 جلالیتی😎🤙
2740
اگه راست میگی از پیشینه کاربریم بگو😂😂 چه تاپیکایی یه هفته پیش زدم کیا چی گفتن کدوم تاپیکم داغ شد؟ ...

همه تاپیکات درمورد شوشوجانته خیلی باحالن خاموش میخوندم کاربرباحالی هستی

انقد سخت نگیر دیگه یه کلی کاربر هستن من پطور این بین تورو یادم بمونه فقط بدون خیلی معروف شدی با تاپیکات😂🤞🏽

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
همه تاپیکات درمورد شوشوجانته خیلی باحالن خاموش میخوندم کاربرباحالی هستی انقد سخت نگیر دیگه یه کلی ک ...

😂😂 

اگه شوهرم از کاربرای زن نمای سایت باشه چی😐💔 جلالیتی😎🤙
2706