2737
2734

سلام خانوما

شوهرم حسابرس

بعد حسابرسی یه شرکت رو انجام داده مدیرمالیش خانومه

اما دوره ی قبلش باشوهرم بود ک می‌شد ۶ ۷ ماه پیش

روز مرد اولین نفر این خانوم روز مرد رو ب شوهرم تبریک گفت من گفتم کیه گفت مدیر مالی فلان شرکته من یکم حساس شدم ولی زیاد کشش ندادم

اینم بگم ایشون خیلی همکار زن دارن و باهاشون مدام در ارتباط کاری ان و من همشونو میشناسم این نیست بگم ندید بدیدم 

حالا دیروز خونه بود یهو خانومه زنگ زد شوهرم جواب نداد گفت ولش کن حوصلشونو ندارم کار این دورشونو من بر نداشتم هی اصرار میکنن بعد دید من ناراحت شدم گفت میخوای زنگ بزنم جلوت دیگه پسرم داشت گریه میکرد من رفتم سراغ اون ولی توذهنم موند

بعد با پسرم رفتن بیرون عصر ک اومد نمیدونم چطور بحثش شد ابراز ناراحتی کردم اونم زنگ زد جلوم گذاشت رو آیفون

خانومه سلام علیک کرد گفت جواب ندادین زنگ زدن آقای فلانی رئیس شوهرم منظورش بود

بعد شوهرم گفت واقعیت کارارو تقسیم کردن شرکت شما رو همکارم انجام میدن اونم هی اصرار ک شما انجام بدین و اینا

بعد همکارشم ک آقا بود جفتش بود صداش میومد بعد خانومه در اومد گفت

اقااااای x فامیلی شوهرمو گفت من تاحالا نمیدونستم فرشته ها در قالب مرد هم میشن شما یه فرشته بودین براما شمارو ازما گرفتن یهو من عصبانی شدم ولی چیزی نگفتم بعد همکار خانومه گوشی رو ازش گرفت دیگه شروع کردن باشوهدم بحث کاری اون همکارش آقاست

بعد ک قطع کرد ب شوهرم گفتم چرا همچین حرفی رو زد گفت اینا از شهرشون ک اومدن اینجا برا حسابرسی شرکتشون باید ۲روز میموندن ولی  دیگه بمن رو زدن من تا عصر مونده بودم کارشونو انجام دادم رفتن براهمین اینو گفته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اقااااای x فامیلی شوهرمو گفت من تاحالا نمیدونستم فرشته ها در قالب مرد هم میشن شما یه فرشته بودین برا ...

خب کارشونو راه انداخته چه اشکالی داره

چقدر جو میدین و یه چیزیوووو بزرگ میکنید؟

همینجوری اترژی میدین به چیزای الکی بعد تبدیل میشه به خیانت

2740
خب کارشونو راه انداخته چه اشکالی داره چقدر جو میدین و یه چیزیوووو بزرگ میکنید؟ همینجوری اترژی میدی ...

میتونستم بگه شما در حق ما لطف کردید نه با عشوههههه بگه من تاحالا نمیدونستم فرشته ها در قالب مرد هم میشن