2733
2739
عنوان

شوهرم یکماهه خونه رو ترک کرده ؛ قلبا دوست ندارم برگرده؛ ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 2173 بازدید | 56 پست
با یه وکیل مشورت کردم گفت فعلا صلاح اینه چیزی به اسمت نباشه  در نظر دارم یه واحد نقلی بگیرم&nb ...

آخه اگه نخری که خونه گرون میشه 

با یه وکیل دیگه حرف بزن

لاید برو از این پیش فروشا بگیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیدونم  ولی کاش قبل اینکه اوضاع بهم بریزه؛ سیاست به خرج میدادم ، همش ازش انتظار داشتم مهربونی ...

عزیزم ذکر یا مانع به نیت محبت  همسرت بگو،

ذکر یا معید به نیت بازگشتش بگو

ذکر یا ودود بگو به نیت عشق و محبت

امشب شب جمعه س ۱۴ مرتبه نادعلی و ۱۰۰ صلوات به نیت تسخیر و محبتش بفرست

بیخیال حرفایی که تو دلم جامونده.....

عزیزم من اگه جای شما بودم یه پیام عاشقانه بهش میدادم و میگفتم برگرد جات تو خونه خیلی خالیه♥️...من بدون تو میترسم😭😭 

مشکل جنسیشم با قرص و معجون و ....حل میشه🌹🌹به نظر من شوهرت خیلی مرد خوب و آقاییه که شما رو از خونه بیرون نکرده، اجاره رو پرداخت کرده بقیشو دیگه خودت باهاش بساز 

نمی‌دونم شخصیتت چطوریه؟ ولی من اگه بودم با توجه به خصوصیاتی که تو تاپیکات از همسرت گفتی ترجیح میدادم باهاش اونطوری که اون دوست داره بشم و باهاش زندگی کنم.

همسرت بیماره و نمیتونه خودشو تغییر بده، ولی تو که سالمی الحمدلله. بازم بیماری شوهرت خفیفه، یه سرچ کن ببین فیلم افراد اسکیزوفرنی تو آسایشگاه روانی رو ببینی، خدارو شکر میکنی. حیفه واقعا شوهری با اینهمه شخصیت و کمالاتو ول کنی بری با کی ازدواج کنی، مجردم باشی کلی ازت حرف در میارن. 

عاقلانه تصمیم بگیر عزیزم🌹

2738
عزیزم من اگه جای شما بودم یه پیام عاشقانه بهش میدادم و میگفتم برگرد جات تو خونه خیلی خالیه♥️...من بد ...

عزیزم نمیتونه مارو از خونه بیرون کنه قانونا 

اجاره ی خونه رو هم قبل دعوا پرداخت کرده بود ؛ شش ماه رو یکجا ؛ البته خواهرش ! در واقع پولاشو داده دست خواهرش اون مدیریت میکرد!

بخاطر همین چیزا متنفرم ازش ؛ دروغگو و عوضیه 

عزیزم نمیتونه مارو از خونه بیرون کنه قانونا  اجاره ی خونه رو هم قبل دعوا پرداخت کرده بود ؛ شش ...

ای بابااااا چقد بد 

ینی پیام بدی یه کم  نرم نمیشه بنظرت؟ حداقل بگو ازین بچه بازیا در نیاره قهر کرده که چی بشه مثلا؟!! یه دلیل قانع کننده بیاره 

حداقل وظیفه پدریشو انجام بده 

انشالله خدا مشکل تونو حل کنه🌹