2737
2739
عنوان

کامپوزیت

165 بازدید | 15 پست

من یکی از دندون جلوی هام پوسیده بردم دکتر گف باید شش تا از دندون جلویی هاتو کامپوزیت کنی یکیشو کنی بد دیده میشه شما تجربه ای دارید واقعا. بد دیده میشه شش تا دندون میشه ۲۰ تومن ما هم نداریم هم یکی دوتاشو کامپوزیت کنیم

من یه دندان پزشک میشناسم بهنرین تو ایران

دوستم خاست کامپوزیت کنه نذاشت کفت لمینت خیلی بهترا....

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

کاش عکس دندوناتون رو میذاشتیم ولی عزیزم اگر بینشون فاصله نیستش لازم نیست همه رو کامپوزیت کنی فقط دو تای کنار هم رو کامپوزیت کن ولی رنگ دندون خودت رو انتخاب کن که اصلا معلوم نشه 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من یکی از دندونمو میخام بکنم میشه؟ 

هزینه اش یکیه بجاش لمینت کن

اون دندان پزشکه توضیح داد گفت لمینت مثل بتنه ولی کامپوزیت مثل چینیه زود میشکنه

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
دوتا کنار هم چرا؟ 

عزمزمه دندون چندمتون پوسیدگی داره؟ همون یدونه رو درست کن 

ولی اگر اولی هستش کنارش هم درست کن چون جفت کنار هم باشه بهتره

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2740

اگر میتونی وام بگیر یا طلا داری بقروش ولی دندان هات درس کن الان هردندان کامپوزیت۳تومن میشه من چندسال پیش کامپو کردم خیلی خوب شد ۴تا دندان جلوییم

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
نه میتونم وام بگیرم نه طلا دارم🥺

بعضی دندانپزشکان قسطی هم کار میکنن پیدا کن برو

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱