2737
2739

یعنی همه کامنتا وای جذاب..کیوت..خوشگل..دلربا

من از اول تا آخر فقط روی دماغش زوم میکنم..خیلی بنظرم معمولیه

اگر پدرش مجید مظفری نبود ...هی

لطفا اگر میتونید برای شادی روح پدر و مادرم صلوات بفرستید.اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اسمشو الان شنیدم🙄

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 من تونستم 💃💃💃وزن هدف:۶۰کیلو . من میتونم😍

ندیدمش 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

صورتش که معمولیه نه خیلی خشگله و نه خیلی زشت 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    

من واقعا درک نمیکنم خب هر کس یک چهره ای دوست داره 

و به نظرم اگر زیر پست های اون بنده خدا توهین و بی احترامی یا حتی قضاوت بخاطر صورت بشه اینه ک بده 

🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️اصلا این گارد گرفتن ها رو درک نمیکنم منشأ اینا چیه واقعا

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️