2733
2739

خب ینی چی؟

من خودمم و این من تغییری نمیکنه ..از پاچه خواری و خودشیرینی هم متنفرممم

سیاست هم ک واقعا بلد نیستم ...بهش گفتم احترام خیلی بهتره از صمیمیته 

شما رابطتتون چطوره؟

بهم یادبدین من چطور برخوردی داشته باشم یا چیو رعایت کنم که به دلش بشینم؟

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعی کن صمیمت ایجاد کنی به حد و اندازه 

یکم سیاست یاد بگیر واسه هرزنی‌ خوبه سیاست بلد باشه 

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
2728

فقط خودت باش نیاز به هیچ سیاستی هم نیست

فقط حد نگه دار 

مثلا کمک کردن در حد همون کمک بمونه نه اینکه کار اصلی رو شما انجام بدی چون میشه وظیفه ات و به چشم نمیاد البته باز استثنا وجود داره

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس

بگو چرا مامانت خودشو تو دل من جا نکرد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بهش بگو دلیلی نمیبینم خودمو ب زور ب کسی ثابت کنم من همینم ک هستم تو هم باید همینجوری بپذیریم 

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
همین که احترام میزاری عالیه بیشترش اضافیه

تاپیک قبلیم گفتم من ی سوتی دادم ینی بعد مدت طولانی من بهش زنگ زدم گفتم شما ک زنگ نمیزنید گفتم من جویای حالتون بشم(که کاش نمیشدم اصن به من چه)

اونم به نامزدم گفته زنگ بزنم چی بگم بهش  

2738

چیزایی که روش حساسه، سعی کن اهمیت بدی.

مثلاً مادرشوهر من عششششق می‌کنه من الکی زبون بریزم.

من اولا مقاومت میکردم. ولی به قول مامانم دیدم چی میشه این یه تیکه گوشت رو یه ذره تکون بدم، هم مادرشوهرم خوشحال بشه هم شوهرم؟

تاپیک قبلیم گفتم من ی سوتی دادم ینی بعد مدت طولانی من بهش زنگ زدم گفتم شما ک زنگ نمیزنید گفتم من جوی ...

وای خییییییلی حرف بدی زدی

اونم تا نامزدی....

ببخشیدا ولی من بودم تو دلم میگفتم عجببب سلیطه ای بشه این بعداً....

بگو چرا مامانت خودشو تو دل من جا نکرد

همون دیک

جلسه اول که بخاطر کار نامزدم ردشون کردم خیلییی ازم دلخور شده ..دلیلیش هم این بوده ک پولی ک میخواسته خرج خونه کنه گذاشته برای جشن

وقتی دیده قبول نکردم ضرر کرده ..منو مقصر میدونه

نامزدم گفت انتظاراتی که داشته براورد نشده برای همین گارد میگیره

اخه انقد بیشعور باشی خوبه میدونه من والدینم فوت شدن ها ..عوض اینکه بیشتر حامی باشه ریده...

وای خییییییلی حرف بدی زدی اونم تا نامزدی.... ببخشیدا ولی من بودم تو دلم میگفتم عجببب سلیطه ای بشه ...

اره به نامزدمم گفتم که انقد استرس گرفتم که حرف نسنجیده زدم....بخدا من از اونام که دلم نمیاد مورچه رو لگد کنمم چه برسه که سلیطه بازی و از این حرفا باشه