2737
2739

مادرخوندم خیلی خوب و مهربونه باهام ولی میرم خونشون میفهمم که بابام گفته بیاریمش اون قبول کرده 

دیروزم گف برم بابام گف بمونه شام بخوره بعد گف صب میگی بمونه نهار الان میگی بمونه شام من نمیرسم فردا راهیش کنم بره💔💔

معمولا همیشع اینجوریه حس میکنم راضی نیس برم ولی خب رفتارش خوبه باهام از یع طرفم میگم لابد حق داره نمیخاد مهمونش بیشتر از ۳ روز بمونه خونش

دلم میگیره اینجوری میگن 

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کم بمون اذیت میشه 

اخه میگم برمم خودش میگه کجا مگه جای منو تنگ کردی 

بخدا نمی‌دونم چه کنم

2738
یعنی پدر خودته؟ مادر خونده یعنی نامادری؟ بعضی وقتا آدم حوصله مهمون بیشتر از یه وعده نداره .شوهر منم ...

بله ولی خب دوس ندارم بهش بگم نامادری

اخه میگم برمم خودش میگه کجا مگه جای منو تنگ کردی  بخدا نمی‌دونم چه کنم

یه سری تعارفات مرسوم اشتباه ما ایرانیا🙂 هر جا کمتر بمونی احترام خودت بیشتره همیشه اصرار به رفتن داشته باش هیچ جا بیشتر از یه شب نخواب

اخه میگم برمم خودش میگه کجا مگه جای منو تنگ کردی  بخدا نمی‌دونم چه کنم

تکلیفش با خودش معلوم نیست بالاخره بمونی بری!!!!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......