2733
2739
عنوان

تو رو خدا بچه نیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 4594 بازدید | 165 پست
انقدر خودخواه نباش  تنهاست بچت  تنها

ببین کامنتم ودوباره بخون ببین همه چیز فقط برای اونه ...غصه کسی ونمیخوره .ارث تماموکمال بهش میرسه.بهترین چیزاازنطرمحبت واحترام برای اون هست ..خب من آدمم بایدزندگی کنم یانه ..خب نمیتونم که اینوازآب وگل درآوردم نوبت یکی دیگه همش سرویس دهی منم پیری دارم ..دردپاکمرکمبود کلسیم کمخونی ازبین میرم خودم چی ..ولی پسرم زن میگیره بچه دارم میشه ....آیندهها هم بهش میگم همه کارکردم خودانداد دکتراقطع امیدکردن .تمام

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
ببین کامنتم ودوباره بخون ببین همه چیز فقط برای اونه ...غصه کسی ونمیخوره .ارث تماموکمال بهش میرسه.بهت ...

هر کس صلاح خودشو بهتر میدونه 

ولی به عنوان خواهر بزرگتر بهت میگم، توی همون پیری پشیمون میشی که فقط یه دونه فرزند داری

الانتو نبین 

مخصوصا که پسره و بقول خودت میره سراغ زن و زندگیش 

اون سرگرم میشه و تو تنها 

همه چی که مادیات نیست

آدم نیاز به همدم و همصحبت و همدل داره.

شاید بگی اگه نیاز به کمک داشتم، پرستار میگیرم 

ولی پرستار کجا و محبت فرزند به پدرو مادرش کجا.

نمیدونم خودت خواهر برادر داری یانه و رابطتون چجوریه

ولی من با اینکه تعداد خواهر برادارام زیادیم الحمدلله، و اکثر آدمایی که تو خونواده شلوغ بزرگ شدن دنبال خونواده خلوت هستن، ولی با تمام وجودم میگم دختر به خواهر نیاز داره، پسر به برادر، و پدر و مادر به فرزندان بیشتر نیاز دارن.

همه ی زندگی جوونیمون نیست 

بلاخره یه روزی میشینیم تو خونه و پای رفتن به بیرون نداریم ، اونموقعس که چشممون به دره تا بچمون بیاد بهمون سر بزنه.

و اون یه دونه هم نمیتونه همه ی زندگیشو وقف پدر مادر کنه، چون خودش خونواده ی جدا داره.

ولی وقتی چندتا باشن حداقل هر کدوم هفته ای یکبار هم سر بزنن نه به اونها فشار میاد نه ما از دلتنگی و تنهایی اذیت میشیم.

این یه دلیلش هست برای فرزند بیشتر.

باز خودت بهتر میدونی حتما.

امیدوارم خدا خودت و فرزندتو در پناه خودش حفظ کنه و عاقبت بخیر باشین♥️

اللّهم عجّل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا مخصوصا بچه اوردن در سن پایین ک یک اشتباه محضه  حداقل آدم باید سی و هفت هشت سالگی زایمان ک ...

وای نگو ۳۷ و ۳۸ که دیگه وقت عشق و حاله بخدا نه بچه داری منکه فکر نکنم اصلا تو اون سن حوصله بچه کوچیک داشته باشم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
2728
هر کس صلاح خودشو بهتر میدونه  ولی به عنوان خواهر بزرگتر بهت میگم، توی همون پیری پشیمون میشی که ...

دقیقا بخاطر همین حرفا میخوام حداقل یه دخترم داشته باشم من خودم پنج تا خواهر برادر دارم تو این مدتی که زایمان کردم هرکدوم به نوبت میان سر میزنن بازم حس تنهایی ولم نمیکنه باخودم میگم اگ تک فرزند بودم که غصه منو میکشت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
هر کس صلاح خودشو بهتر میدونه  ولی به عنوان خواهر بزرگتر بهت میگم، توی همون پیری پشیمون میشی که ...

ممنون ..الان مادربزگ همسرم چندتاپسرودختروعروس داره هیچ کدوم نگاه نمیکن سرنمیزن ..براش پرستارگرفتن ..حالا اگه یدونه بوددلش نمیسوخت میگفت یدونه اس نمیتونه حداقل برام پرستارگرفته .نه اینکه تامیشه کم مونده گریه ..قایمکی بهم میگه حیف جونم همین یدونه برات کافیه زیادی هم هست ....بعدا مگه من بچه روبزرگ میکنم برای خودم .بچه امانت خداست منم نگهدارامانت خدام اگه نتونم نگهداری کنم اون دنیابایدجواب پس بدم ...این بنده هم بنده خداست من وسیله ای هستم برای پرورش اون ......نه بچه پناه تنهایی هام هست .نه حامی ..هیچ ...فقط بنده حدا که اونم بره پی زندگیش ...تنهایی پیری همههس چی ده تاداشته باشن  چی یدونه ..بلاخره همه تنهامیشن دیدم میگم 

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
2738
دیر گفتی 😶

😂😶

*همـۀ مـا در زمـان و مکـان و بـه ترتیـب درسـت ، دگـرگـونـی هـای خـود را آغـاز میکنیـم*‌‌.     با ورژن هایِ قدیمیِ خودِتان مِهربان باشید، آنها اون چه را که شما اکنون میدانید را نمی دانستند.*     آن زمان که جوامع بشری یاد بگیرند، یاد بدهند و به کار بگیرند که به هرچیز و هرکسی به اندازۀ ارزش آن بها بدهد، به تکامل خواهند رسید.*   گـــر بشکـنـد مــن، زاده شــود مــن دیـگـری...! (:✨

کسایی که زایمان طبیعی راحت داشتن انگار ببخشیدا صرفا دستشویی کردن انقدر راحت بوده و کسایی که بچشون بدخواب و بدعنق نبوده و کمک هم داشتن حالا یا مادرشون یا شوهرشون یا هرچی، خیلی از خوبیای بچه دار شدن میگن. ولی بچه واسه یه سریا تا بزرگ بشه کابوس شبشون بوده، واقعا راحت به هرکسی نمیتونن بگن بچه شیرینی زندگیه!!

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^

ما که بچه نداریم چشم نمیاریم .

مگه رو سرشما اسلحه بود که اوردید؟

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
شربت پدیا بست مکمل عذایی اشتها اور معجزه آساست فقط نباید طولانی مدت به بچه بدی چون بچه دیگه سیری حا ...

عزیزم شما از این شربت پدیابست دادید به بچه‌تون؟؟

تاثیر داشته؟پسرمنم کم‌اشتها شده،دکتر داد بهش تازه ۳ روزه استفاده میکنم

مال شماهم مثل همینه؟؟یا فرق میکنه؟؟

عزیزم شما از این شربت پدیابست دادید به بچه‌تون؟؟ تاثیر داشته؟پسرمنم کم‌اشتها شده،دکتر داد بهش تازه ...

سلام

نه خانمی فرق میکنه اینه:

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2706