2737
2734

ژل لب زدم

پی آر کی کردم

کامپوزیت کردم

برای جراحی بینی هم تابستون وقت گرفتم

بوکال فت و ساکشن غبغب هم چند روز دیگه میرم

همه ی این کارا رو به طبیعی ترین حالت ممکن میکنم اینجوری نیست که شبیه یه موجود عجیب غریب بشم

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
توضیح میدی چیا میزنی لطفا

شبها قبل خواب 

شستشوی صورت با ژل 

سرم اوردینری 

آبرسان الان ادورا 

کرم دور چشم همون مارک 

ی کم هم روغن کرچک ب ابروهام 

همین

و روزا آبرسان 

اوریاژ و ضدآفتاب بی رنگ 

هیچ کرم پودر روشن کننده ای دیگه نمیزنم 

سرم روشن کننده چی میزنی  که واقعا مؤثره منم فقط ضد آفتاب و آبرسان  سرم ویتامین سی دوبار ...

من سرم روشن کننده کمپودرما میزنم فرموله فرانسه اس. ببین حقیقت بخوام بهت بگم انچنان عاالی نیست ولی من راضی ام و واقعا پوستم یه درجه روشن تر شده.

شما ضد آفتاب و ابرسان چی میزنی

خدایا امیدم تویی.نا امیدم نکن 
اصلاح ابرو میرم فقط انگار نه انگار که جوون امروزی هستم😂

من همونم تو خونه انجام میدم

من اونیم که سایه هم نداشت...((اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم ...))👣و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست....   از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند....مگر ما چقدر زنده ایم که انقدر میمیریم؟ 🖤  باهم قهر نکنیم خیلی وقتا تلفن بدموقع زنگ زده و داغی بردل گذاشته 🖤