2733
2734

کجاش راحته تو رو خدا اگه بلدی چجوری بری اون دنیا بگو منم برم من خیلیییییی خسته ام

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
# الهی بمیرم برای خودم که همیشع تنهاااااام😞😢الههههی بمیرم که هیچکس بفکرم نیست 😭😭😭الهی بمیرم که همیشه زیادیم ...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا خیلی سخته

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿
2731
هییییع

خانوما دیشب یارانه هاتون و ریختن ؟برامن پیامکش نیومده خیلی لازم هم دارم

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
2740

الان بیشتر به روحیه و اینا لازم دارم درسامم نخوندم شنبه و یکشنبه متوالی امتحان دارم 😔😔 کلی رور های امتحانی دیگه ام دارم 

نمیدونم الان چجوری حالمو خوب کنم ؟

الان بیشتر به روحیه و اینا لازم دارم درسامم نخوندم شنبه و یکشنبه متوالی امتحان دارم 😔😔 کلی رور های ...

همه ی ما روزهای سخت تو زندگی داریم. 

ولی پایان راه نیست. 

باید صبر کنی و توکل داشته باشی. 

فرج مولا صلوات..اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم.