2737
2734
عنوان

در آینده میتونه مانع ازدواجم بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1320 بازدید | 89 پست
یعنی از الان تا آخر عمر تنها بمونم ؟منظورمم سالها بعده

ببین اسی مردا همه مثل چایی می مونن کم رنگ وپررنگ دارن ولی همشون از یه قماش هستن اگه راه داره با همین بساز وگرنه اون مرد بعدی نه تنها انتخاب تو نخواهد بود بلکه به صورت رندم یا خودش بچه خواهد داشت یا طلاق داده زنشو اومده سراغ تو 

برید مشاوره شرط وشروط هم با سیاست ویکم ملایم تر بذار همشو یا نخواه .فکر نکن بعدی  موم دستته.بچتم آواره نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ببخشید مقصر صد در صدی!!طفلک اون طفل معصوم؛من خودت میدونی همه چیو میدونم و مطمئنم مقصر تویی؛دیگه ...

مقصر صددرصدی خانواده شوهرش و طرز تربیت پسرشون 

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
سلام عزیزم ..تو دوست خوب منی و همیشه توی همه سختیای زندگی کنار من بودی و من خیلی باهات دردل کردم و ه ...

اسی نمیگم شما مقصر نیستین ولی شوهرت بیشتر مقصره ابن که شما دلت میخواد مستقل بشه و برای خودتون و بچتون زندگی کنید و یه خانواده پر از عشق باشین یه چیز طبیعیه وبا ابن حرفاتون حتی میتونم این احتمال رو بدم چن ساله اخیر یه مسافرت هم شمارو نبرده

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
2731
شمام ک بنده خدایی تو این شرایط قرار بگیری همین دعا رو میکنی جوری حرف نزن ک تو شرایطش قرار گرفتی نتون ...

نه نمیکنم . من وکالت  خودم  میدونم  باید  کی چی بگم  چه بکنم  چه نکنم 

در ضمن  شما یه طرفه  داستان و شنیدی 

شنیده بودی  هم  حق  ارزوی مرگ  کردن نداشتی  چکاره این خانومی 

استارتر  باید بهت تذکر  میداد که  نداد اون مرد هنوز  پدر بچس و همسر  خانوم

.
2738
سلام عزیزم ..تو دوست خوب منی و همیشه توی همه سختیای زندگی کنار من بودی و من خیلی باهات دردل کردم و ه ...

نمیدونم والا خیلی حرص میخورم میخونم اینا رو ؛بچه دوساله رو آواره نکن؛همون اولش کوتاه میومدی چی میشد؟؟هی ادامه دادی هی ادامه دادی شد این!!مردها رو اگر فرشته هم باشن بری رو مخشون مثل سگ هار میشن همشون.باید خرش میکردی همون اول

پسرم ❤❤😍😍😘😘
نمیدونم والا خیلی حرص میخورم میخونم اینا رو ؛بچه دوساله رو آواره نکن؛همون اولش کوتاه میومدی چی میشد؟ ...

انقد باهام رفتارای عجیب میکرد مث اسفند رو آتیش شده بودم کلا به همه چیز شک کردم اونجوری با حس بد نمیتونستم زندگی کنم دنبال راهی بودم بهش ثابت کنه واقعا زندگیشو می‌خواد ..و اون بجا اینکه ثابت کنه ما رو می‌خواد رفت سمت خانوادش و دور من و بچه رو خط کشید... قشنگ تو صورتم نگاه کرد گفت بدون اونا نمیتونم!!!!!!الانم که خودت در جریانی ..اولش فک میکردم لج کرده ولی الان سه ماهه اینجوری شده..انقدم خونسرده ..انقدم مصمم کاراشو پیش میبره که

وا یه مادره چقدر میتونه بی تفاوت باشه ؟! ترو خدا نگو مهم نباشه

جواب اسی روبخون

پدرهم براش پس مهمه که دست ناپدری نیوفته بچه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2706