2733
2734
عنوان

راه دور شوهر کنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 41 پست

عروس عمه  مادرمن از راه دوره.

عاشقشم از خانمی هیچی کم نداره.

به نظر من اگر پخته شدی وآماده فراز ونشیب زندگی هستی دور ونزدیک فرقی نداره.

بیشتر زندگی روی سیاستهای رفتاری ما میچرخه.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وابسته نیستم ولی اصلا تجربه زندگی راه دورو ندارم برا دانشگاهم هم کارشناسی هم ارشد شهر خودم بودم

دیگه همه کس‌ت میشن دوستا بعد آشناها و بعد همسایه ها و در درجه‌آخر فامیل شوهر

باید روابط اجتماعی بالا داشته باشی تا چند تا خواهر و حامی قابل اعتماد و درست برای خودت دست و پا کنی تا تو مشکلات به دادت برسن به هر حال غربته و هزار دردسر

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2731

بعنی تا ارشد خوندی ولی سطح فکرت برمیگردا به پنجاه سال قبل . خود کلمه ترشیده توهبن به زن هاست .کی گفته سی به بعد نمیشخ بچه دار شد؟ بعد فقط چون سنت داره میگذره با هرکسی ازدواج کردن درسته؟ من خودم متاهلم ولی هیچ وقت اولویتم بچه دار شدن نبوده . مگا میشه ادم فقط بخاطر اینکه نکنه بچه دار نشم ازدواج کنه .

اولا که ترشیدم کلمه خوبی نیست . توهین ممنوع

دوماً طرف اگه شرایطش خوبه چه اشکالی داره . کاش یه سفر هوایی یه ساعت تو رو بذخانوادت می‌رسونه .

عروس راه دور بشی یا نه بستگی به اخلاق و مردانگی همسرت داره که چقدر هواتو داشته باشه و چقدر اصالت خانوادگی داشته باشه . خانواده ش چه جور آدمایی باشند و چقدر ب لحاظ فرهنگی خانواده ها هم کفو باشم .لطفا به این موضوعات فکر کن و تحقیق جدی انجام بده

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .
روی سلف کانسپتت کار کن یه شوهر خوب پیدا کنی این حرفا چین بخاطر این حرفا الکی شوهر نکن تو اینهمه صب ...

چند ماه؟والا منکه ۳۰ سالم شد میترسم سی سال دیگه هم مجبور باشم صبر کنم😂😑

نترس عزیزم خیلیم خوبه 

سلام دخترم… مامان جان نور چشمم  این و برا تو مینویسم …یک روز صدایت میزنم رها، تا بدانی دلت فقط باید برای خودت باشد..برای خودت شور بزند…روز دیگر نسترن و نرگس تا بدانی با یک گل هم بهار می‌شود…تا زمستان راه قلبت را پیدا نکند یک روز…گندم میخوانمت تا بدانی برکت خانه ایی و اگر بروی همه اشتیاق ما هم می‌رود .. یک روز سحر می‌شوی تا یاد بگیری پایان همه شب ها را در خودت بیابی نه در دستان دیگران …یک روز الهه و ضمن میخوانمت تا بدانی پرستیدنی هستی…یک روز خورشیدی و یک روز مهتاب.. نیمه شب. افسانه هستی و دست نیافتی… صبح هم عسل جان میخوانمت تا با شنیدن این اسم بدانی چقدر شیرینی …پاییز که شد صدا میزنمت باران و حتما میبرمت روی برگ های زرد و نارنجی که راه بروی برقصی و ذوق کنی از لحظه یه لحظه زنده بودن هایت …آنقدر میخوانمت بانو جان و خاتون جان که باور کنی دختر بودن چقدر شیرین است اگر دوست داشتن خودت را بیشتر از همه دنیا بلد باشی…تمام داستان های هزار و یک شب را برایت میخوانم ،تا یادت بماند شهرزاد قصه گو بودن خوب است اما فقط برای پادشاهی ک دروازه‌ی سرزمین دلش را ، فقط برای همین یک شهربانو گشوده باشد…و روزی حتما به تو خواهم گفت جان من مراقب دلت باش…دل اگر بشکند دل نخواهد شد تا وقتی آدمت پیدا نشده عاشق نشو دل عاشق بیمار می‌شود بیمار شوی پرستارت می‌شود؟تیمار شوی غمخوارت می‌شود؟و در آخر دخترکم یادت نرود که تو آزاد آفریده شدی تا آزادانه زندگی کنی تا بلند بخندی و موهات توی باد برقصن…تا خنده های از ته دلت ب دنیا یاد آوری کند ک یک دختر چقدر قوی و در عین حال زیبا و لطیف میتونه باشه..دخترم من هیچوقت به تو نخواهم گفت حواست باشد اشتباه نکنی اتفاقا اشتباه کن جان مادر زندگی کن حتی به غلط! تو حاصل دوازده سال عشق بین من و پدرتی دوازده سال عشقی ک جز احترام و محبت و صداقت چیزی به خودش ندیده…حرمت عشق ما را نگه دار ثمره عشق ما را سربلند کن…
2738
اولا که ترشیدم کلمه خوبی نیست . توهین ممنوع دوماً طرف اگه شرایطش خوبه چه اشکالی داره . کاش یه سفر ه ...

والا انقدر خواستگار داشتم و تحقیق کردیم و هیچی به هیچی شده که دیگه حال تحقیق ندارم فقط میخوام شوهر کنم برم

بر گتریت اشتباه هم فرهنگ ها متفاوت هم دوری بعدها روی زندگیت اثر میزاره

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅

اگه تو برخورد با مردمم اعتماد ب نفست انقد پایینه ک‌ خب یکی از دلایل مجرد بودنته.

انقد انگ زدی ب خوودت تو دو تا خط جمله

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.